روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در خبرگزاری ایسنا

لیست جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در خبرگزاری ایسنا در صفحه ی 2

رأی مردم باید در جامعه حاکم باشد

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری کشور با بیان اینکه رأی مردم باید بر جامعه حاکم باشد، گفت: جمهوریت یعنی رأی، نظر و فکر مردم و اگر این نباشد افتاده ایم و از ایرانیت و اسلامیتمان خبری نیست. 

افزایش موارد فوت کرونا در خوزستان / نگرانی از تجمعات خانگی انتخابات شوراها

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: موارد فوت ناشی از کرونا در هفته گذشته در استان خوزستان نسبت به هفته قبل از آن، ۳.۴ درصد افزایش یافته بود که امیدواریم این هفته کاهش یابد.

پایانه تخصصی کشاورزی در مریوان محرک بخش کشاورزی کردستان خواهد بود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان اعلام کرد که اولین پایانه تخصصی صادراتی محصولات کشاورزی در مریوان راه اندازی می شود که می تواند تحول عظیمی در بخش کشاورزی به وجود آورد تا محصولات ایرانی رقابت پذیری بیشتری در بازارهای بین المللی داشته باشد.

1580 میلیارد تومان "اعتبار" در کرمانشاه توزیع شد

ایسنا/کرمانشاه 731 میلیارد تومان اعتبارات هزینه ای و 849 میلیارد تومان از اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان کرمانشاه توزیع شد. به گزارش ایسنا، جلسه امروز (22 خرداد) شورای برنامه ریزی استان کرمانشاه به توزیع اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و اعتبارات هزینه ای اختصاص داشت که با موافقت اعضا، 1580 میلیارد تومان از این اعتبارات میان دستگاه ها و شهرستانهای مختلف استان توزیع شد.هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در این جلسه با اشاره به توزیع 849 میلیارد تومان از اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای...

چندین طرح و پروژه عمرانی در دانشگاه کردستان افتتاح شد

ایسنا/کردستان چندین طرح و پروژه عمرانی در دانشگاه کردستان با حضور معاون وزیر علوم مورد بازدید قرار گرفت و افتتاح شد. این پروژه ها با حضور معاون اداری مالی وزیر علوم، رئیس دانشگاه کردستان و رئیس سازمان برنامه و بودجه کردستان افتتاح شد.پروژه های افتتاح شده شامل قرائتخانه و سلف سرویس بین خوابگاهی خواهران با زیربنای ۶۹۹ مترمربع، خوابگاه پسرانه سنندج با زیربنای ۳ هزار و ۳۷۵ متر مربع و خوابگاه دخترانه ۱۵ خرداد سنندج با زیربنای ۵ هزار مترمربع است.همچنین پروژه های بازدید شده شامل زمین روباز ورزشی محوطه ...

اردبیل در مسیر توسعه پایدار به جهش جهادی نیاز دارد/ احیای کشت و صنعت با نگاه منصفانه و کارشناسی

کاندیدای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: استان اردبیل در مسیر توسعه همه جانبه و پایدار خود به یک جهش جهادی نیاز دارد تا در همه زمینه ها مردم این استان به پیشرفت همه جانبه دست پیدا کنند.

مرز رسمی باشماق شاهراه مبادلاتی و مولفه های اقتصادی کردستان است

مدیر مخابرات منطقه کردستان در جلسه ساماندهی مبادلات مرزی استان کردستان با اشاره به اینکه مرز رسمی باشماق شاهراه مبادلاتی و مولفه های اقتصادی و بازرگانی استان است گفت: احداث ساختمان استاندارد و حداقل های مخابراتی ارتباطی در این منطقه ضروری است.

تیراندازی به یک زن فلسطینی در ایست بازرسی شمال قدس اشغالی

نیروهای اشغالگر عصر شنبه به سمت یک شهروند زن فلسطینی در ایست بازرسی قلندیا در شمال قدس اشغالی تیراندازی کردند. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فلسطینی معا، گارد امنیتی اشغالگر به یک زن فلسطینی که به ایست بازرسی نزدیک شده بود، به این بهانه که قصد انجام عملیات با سلاح سرد را داشته تیراندازی کردند.هنوز سطح جراحت این زن فلسطینی مشخص نشده اما برخی تصاویر ویدیویی نشان می دهند که او زخمی شده و روی زمین افتاده است.انتهای پیام

اهدای 746 فقره جهیزیه به مددجویان کردستانی

ایسنا/کردستان مدیر کل کمیته امداد استان کردستان از اهدای 746 فقره جهیزیه به دختران نوعروس خانواده های تحت حمایت این نهاد خبر داد. سید علی موسوی جم صبح امروز در مراسم اهدای 131 فقره جهیزیه به مددجویان تحت حمایت شهرستان سنندج، اظهار کرد: این تعداد جهیزیه به مناسبت دهه کرامت و در قالب پنج کالای اساسی شامل: یخچال، تلویزیون، ماشین لباسشویی، جاروبرقی و اجاق گاز می باشد که به دختران نوعروس تحت حمایت کمیته امداد اهدا شده است.وی افزود: ارزش ریالی هر یک از این جهیزیه ها 40 میلیون تومان و جمعاً به ارزش حدو...

قرار گرفتن 20 روستای کردستان تحت پوشش خدمات آبفا

مدیرعامل شرکت آبفا کردستان گفت: از مجموع یک هزار و 667 روستای استان در حال حاضر یک هزار و 16 روستا زیر پوشش خدمات آبفا قرار دارند که با برنامه ریزی های انجام شده تا پایان امسال 20 روستای دیگر به این تعداد افزوده خواهند شد.

کشور با اقدامات نمایشی اداره نمی‌شود/توان فارس با برخی کشورها برابری می‌کند

کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان این موضوع که پیشرفت با کار واقعی و نه نمایشی انجام می شود، گفت: کشور را نمی توان با اقدامات نمایشی اداره کرد.

پیشگیری از جشن‌های پس از انتخابات / انجام تست از مسافران کیش - اهواز

استاندار خوزستان با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در فعالیت های انتخاباتی گفت: از دو سه روز قبل از انتخابات باید اقدامات لازم و اطلاع رسانی برای پیشگیری از برگزاری جشن و پایکوبی بابت پیروزی کاندیداها در انتخابات، انجام شود.

برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و مشاغل خانگی در جهاددانشگاهی ساوه

مسئول دفتر کارآفرینی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی ساوه از برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و مشاعل خانگی همزمان با فرا رسیدن هفته صنایع دستی در این شهرستان خبر داد.

نسخه سید ابراهیم رئیسی برای کشاورزی استان قزوین

کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تأکید بر اینکه کشاورزی استان قزوین باید دانش بنیان، کم هزینه تر و پرمحصول تر شود؛ اظهار کرد: نیاز است زنجیره ارزش افزوده و صنایع بسته بندی در استان قزوین شکل بگیرد.

برگزاری هفدهمین دوره عضویابی هدفمند اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در استان مرکزی

ایسنا/مرکزی مسئول اتحادیه انجمن اسلامی استان مرکزی از برگزاری هفدهمین دوره عضویابی هدفمند این اتحادیه در استان خبر داد. میلاد مرادی روز شنبه ۲۲ خرداد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در هفدهمین دوره عضویابی هدفمند از بین دانش آموزان مستعد و توانمند مدارس استان مرکزی عضو می پذیرد.وی افزود: هدف از اجرای این طرح شناسایی، جذب و پرورش دانش آموزان مستعد و توانمند در قالب حضور فعال در سیر تربیتی فرهنگی تشکیلاتی اتحادیه در قالب طرح های متنوع ستارگان، طلایه داران فردا و هم...

افزایش تعداد شعب أخذ رأی نسبت به انتخابات دوره قبل در همدان

دبیر هماهنگی ستاد مدیریت کرونای همدان از افزایش تعداد شعب اخذ رأی نسبت به انتخابات دوره قبل در همدان خبر داد و گفت: شعب سیار نیز به تعداد مورد نیاز تدارک دیده شده که به محض تجمع در محل حضور می یابند. 

رویکرد «دولت سلام» اصلاح روش اداره کشور است

ایسنا/زنجان کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: رویکرد دولت سلام، اصلاح روش اداره کشور است. سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در گفت وگو با مردم استان زنجان که عصر امروز (۲۲ خردادماه) از شبکه استانی اشراق پخش شد، با بیان اینکه شرایط کرونایی در کشور اجازه نداد که این کاندیدا بتواند از نزدیک با مردم این استان دیدار و گفت وگو داشته باشد، افزود: ما به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری وظیفه داریم از نزدیک با مردم ایران اسلامی دیدار و گفت وگو داشته باشیم.وی با تاکید بر اینکه تلاش داریم تا...

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

 

اخبار گوناگون

× ×