روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در خبرگزاری ایسنا

لیست جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در خبرگزاری ایسنا در صفحه ی 1

پاسخ سازمان بهزیستی درخصوص انتشار گزارش سازمان بازرسی کشور

در پی گزارش سازمان بازرسی کل کشور و تضاد میان محتوای رسمی این گزارش و آن چه در رسانه ها منعکس شده است، سازمان بهزیستی، جوابیه ای را به شرح ذیل صادر کرد.

حمید عربی:لیست شورای شهر جبهه ایران اسلامی را اعلام می‌کنیم

عضو شورای مرکزی جبهه ایران اسلامی با بیان اینکه تشکل های انقلابی در ارائه لیست واحد شوراها در ارائه لیست واحد شورهای به توافق نرسیدند، گفت: برخی تشکل ها با اعضا خود هم صداقت نداشتند به طوریکه با سوء استفاده از اعتماد اعضا اقدام به ارائه لیست فرمایشی کردند به همین جهت لیست شورای شهر جبهه ایران اسلامی را به زودی اعلام می کنیم.

مشکلات کشور تنها با همراهی خود مردم حل می شود

ایسنا/سمنان نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری معتقد است که مشکلات امروز کشور تنها با همراهی خود مردم حل خواهد شد. محسن مهرعلیزاده در گفت و گو با مردم سمنان که از طریق شبکه استانی پخش شد اظهار کرد: اینکه عده ای در بالا بنشینند و برای حل همه مشکلات برنامه ریزی کنند،شدنی نیست و حل مشکلات امروز با همراهی مردم شدنی است.وی بنیان نهادن بنیادی برای راحتی و آسایش همه ایرانیان را هدف دولت خود برشمرد و افزود: کشور ما امروز در موقعیت بسیار حساس و خطیری است.نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ...

لیست جبهه اصلاحات رونمایی شد

ریاست ستاد مرکزی جبهه اصلاحات ایران از لیست این جبهه برای شورای شهر تهران رونمایی کرد. به گزارش ایسنا، جواد امام در جلسه رونمایی از لیست جبهه اصلاحات ایران با عنوان لیست جمهور و شعار صیانت از جمهوریت با انتخاب مردم، گفت: در این دوره فضای انتخابات در سامانه «سرا» توسط جبهه اصلاحات ایران طراحی و اجرا شد و بدنه احزاب و فعالین اصلاح طلب در این سامانه عضوگیری شدند.وی افزود: افرادی که نامزد بودند با مشارکت این بدنه اصلاح طلب انتخاب شدند تا در مرحله بعدی در معرض رأی مردم تهران قرار گیرند. لیست خارج از ...

ایران را به کارگاه‌های بزرگ اقتصادی تبدیل می‌کنیم

محسن رضایی گفت: ایران خیلی بزرگ است مشروط به اینکه همه اقوام و استان ها به صحنه بیایند، تمام ایران تبدیل به کارگاه های بزرگ اقتصادی خواهد شد، مشروط به اینکه جوانان ما نشاط داشته باشند.

ایران را به کارگاه‌هایی بزرگ اقتصادی تبدیل می‌کنیم

محسن رضایی گفت: ایران خیلی بزرگ است مشروط به اینکه همه اقوام و استان ها به صحنه بیایند، تمام ایران تبدیل به کارگاه های بزرگ اقتصادی خواهد شد، مشروط به اینکه جوانان ما نشاط داشته باشند.

بنیاد مرحوم پناهی راه‌اندازی می‌شود

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل گفت: تلاش می کنیم تا بنیاد علمی، فرهنگی مرحوم حجت الاسلام حسین پناهی را در اردبیل راه اندازی کنیم تا در تقویت این برنامه ها اقدامات لازم انجام شود.

حشد شعبی: رژه نیروهای حشد اواخر ماه جاری برگزار می‌شود

پس از انتشار گزارش های غیر رسمی درباره برگزاری رژه حشد، این سازمان برای اولین بار در این باره بیانیه ای صادر کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از میدل ایست نیوز، در بیانیه رسمی این سازمان آمده که «عبدالعزیز المحمداوی»، سرپرست ستاد حشد شعبی، با حضور در پایگاه نظامی شهید ابومنتظر المحمداوی (که به پایگاه نظامی اشرف شناخته می شود) از روند تدارکات جاری برای برگزاری این رژه بازدید کرده است.این بیانیه بدون تعیین تاریخ دقیقی افزوده که این رژه اواخر ماه جاری میلادی و هم زمان با سالروز تأسیس حشد شعبی برگزار خوا...

قطر از رژیم صهیونیستی خواست با آژانس انرژی اتمی همکاری کند

قطر بر اهمیت همکاری رژیم صهیونیستی با آژانش انرژی اتمی درباره برنامه هسته ای اش تاکید کرد و گفت تل آویو باید تاسیسات هسته ای اش را به روی بازرسان آژانس باز کند.

لیست جبهه اصلاحات برای انتخابات شورای شهر تهران منتشر شد

به گزارش ایسنا،نشست رونمایی از فهرست نهایی جبهه اصلاحات در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران دقایقی قبل باحضور جواد امام ریاست ستاد مرکزی جبهه اصلاحات ایران و رسولی نایب رییس ستاد مرکزی جبهه اصلاحات ایران رونمایی شد.اسامی نامزدهای جبهه اصلاحات برای ششمین انتخابات شورای شهر تهران عبارت است از:1. علی اعطا2. رضا امیدوارتجریشی3. زهرا بهروزآذر4. احسان بیسادی5. مجتبی تقوی نژاد6. خدیجه جدا7. ژما جواهری8. افشین حبیب زاده9. زهیر خیری10. فائزه دولتی11. محمد سالاری12. منیر شجاعی13. آذین شرف خانی14...

لزوم کاهش ۱۰ درصدی مصرف برق در لرستان

ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: در صورت کاهش ۱۰ درصدی مصرف برق دیگر قطعی در استان نخواهیم داشت. فریدون خودنیا، امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مصرف برق در استان به نحو چشمگیری تا سطح ۶۰۰ مگاوات بالا رفته است.وی ادامه داد: سهمیه ای که برای استان در نظر گرفته شده ۵۳۰ مگاوات است، در حال حاضر ۱۰ درصد بیشتر برق مصرف می کنیم.مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان افزود: از همه هم استانی ها تقاضا داریم تنها ۱۰ درصد در مصرف خود صرفه جویی داشته باشند که بتوانیم بدون خاموشی تأمین برق مناسبی را ...

مشارکت مردم در گرو عملکرد مناسب دولت‌‎ها/ رئیس‌جمهور در تراز انقلاب بلند پروازانه نیست

ایسنا/لرستان نائب رئیس شورای وحدت انقلاب اسلامی لرستان گفت: عملکرد مناسب دولت ‎ها نقش موثری در مشارکت مردم داشته است. حسن شریعت نژاد امروز ۲۲ خردادماه در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه شورای وحدت تشکیلاتی دائمی است که در گذشته با اسامی و عناوینی مختلف بوده است، اظهار کرد: در این مقطع بیشترین حجم کاری ما معطوف به انتخابات بوده و دو هیأت اجرایی در این مجموعه مشغول به کار هستند.وی با بیان اینکه شورای وحدت تشکیلاتی منسجم و حساب شده ای است که با بکارگیری جوانان و پیشکسوتان که با همدلی و وحدت ...

دستورالعمل بهداشتی انتخابات برای مردم تبیین شود

استاندار گیلان، با تصریح بر اینکه بر انتخاباتی سالم هم از نظر برگزاری و هم از نظر حفظ سلامت مردم تاکید داریم، گفت: لازم است رسانه ها دستورالعمل بهداشتی انتخابات را به درستی برای مردم تبیین کنند.

دشمن می‌داند که برگ برنده‌ای در دست ندارد/علیرغم همه مشکلات، رای می دهیم

یک استاد حوزه و دانشگاه گفت: مردم حتی اگر در داخل کشور دچار مشکل باشند، اجازه دخالت بیگانه در امورات کشور را نمی دهند و حتما در انتخابات ۲۸ خردادماه شرکت خواهیم کرد.

استولتنبرگ: حفظ میدان‌ هوایی کابل و زیرساخت‌های حیاتی دیگر برای جامعه جهانی مهم است

دبیرکل ناتو تاکید کرد که میدان هوایی کابل و زیرساخت های حیاتی دیگر در افغانستان، برای جامعه جهانی مهم است. به گزارش ایسنا، به نقل از طلوع نیوز، ینس استولتنبرگ در یک کنفرانس خبری درمورد ادامه تأمین امنیت میدان هوایی کابل از سوی ترکیه گفت که میدان هوایی کابل و زیرساخت های حیاتی دیگر در افغانستان، به حضور دیپلماتیک تمامی کشورها و نیز برای انتقال کمک های توسعه ای اهمیت دارد.او در این باره افزود: «ما با اعضای ناتو درباره نگه داشتن زیرساخت های مهم مانند میدان هوایی کابل کار می کنیم. ناتو از این کار حم...

تجلیل از دختران برتر استان در روز میلاد حضرت معصومه(س)

جشنواره شمیم ریحان با هدف تجلیل از دختران برتر استان در 15 شاخصه از جمله حوزه های فرهنگی، اجتماعی، هنری، پژوهشی، دانشجویی، روستایی، هلال احمر، ورزشی و غیره در سالن کرامت استانداری قم با حضور استاندار، مدیرکل امور بانوان و خانواده، مدیر کل ورزش و جوانان و بانوان نخبه استان برگزار شد.

آیا رژیم صهیونیستی سلاح هسته‌ای پنهان در زیر آب دارد؟

رژیم صهیونیستی از بین چند دولت معدود در جهان است که سلاح هسته ای در اختیار دارند؛ دولت هایی که برخی به صورت رسمی به داشتن این سلاح ها اذعان کرده اند و برخی دیگر به در اختیار داشتن این سلاح ها که قدرت نابودکنندگی شهرها را دارند، اذعان نکرده اند.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

 

اخبار گوناگون

× ×