روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "انتقال از اندروید به harmonyos آسیبی به داده کاربران وارد نمی‌کند" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "انتقال از اندروید به harmonyos آسیبی به داده کاربران وارد نمی‌کند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

انتقال از اندروید به harmonyos آسیبی به داده کاربران وارد نمی‌کند


گفته می‌شود پس از نصب سیستم‌عامل HarmonyOS، داده‌ی کاربران نظیر تصاویر، بازی‌ها و برنامه‌ها بدون هیچ مشکلی منتقل می‌شوند.

اگر اخبار را دنبال کرده باشید، میدانید هواوی مدتی است که به دلیل تحریم های فلج کننده ایالات متحده آمریکا با چالش های متعددی دست وپنجه نرم می کند. غول چینی برای خروج از مخمصه سیستم عامل جدیدی را با نام Harmony OS توسعه داده است که می تواند امیدی برای آینده ی محصولات این شرکت باشد. درواقع هواوی قصد دارد سیستم عامل جدیدش را جایگزین اندرویدی کند که خارج از چین به پاشنه آشیل این شرکت تبدیل شده است؛ اما قطعا این مهاجرت با چالش هایی مواجه است که می تواند درچار سردرگمی کاربران شود. حال گفته می شود که مهاجرت به سیستم عامل جدید آسیبی به داده ها نمی رساند و تمامی داده های کاربران به راحتی به HarmonyOS منتقل می شود.مقاله ی مرتبط:به طورکلی، هواوی انتشار HarmonyOS 2 را در چین آغاز كرده است و گزارش های اخیر حاکی از آن است که بالغ بر ۱۰ میلیون نفر سیستم عامل جدید را بارگیری کرده اند. اکنون ، GSMArena با استناد به اطلاعات منتشرشده از رسانه های چینی گزارشی تدوین کرده است که در آن، جزئیات مهمی در مورد ارتقاء سیستم عامل جدید به اشتراک گذاشته است.گفته می شود که پس از فلش فِرم ور جدید، تمام داده های کاربر اعم از بازی ها، عکس ها و برنامه ها بدون آسیب دیدن منتقل می شوند. در این میان، گفته می شود هارمونی OS برای افرادی داوطلبی که در بتای عمومی ثبت نام کرده اند، آخرین مراحل انتشار را سپری می کند. این در حالی است که برخی از دستگاه ها هنوز در نسخه بتا داخلی هستند؛ اما هواوی در رابطه با تسریع روند انتشار بسیار خوشبین است.در رابطه با انتقال از اندروید به HarmonyOS، کاربران می توانید حتی عکس های خود را نگه دارند و اطلاعات ورود به سیستم را برای برنامه هایی نظیر وی چت و سایر نرم افزرها را حفظ کنند. بااین حال، هنگامی که اپ گالری (AppGallery) به فروشگاه اصلی برنامه تبدیل می شود، باید توجه داشت که برخی برنامه ها به طور رسمی پشتیبانی نمی شوند و کاربران ازاین پس باید از اپ گالری برای بارگیری به روزرسانی های برنامه ها استفاده کنند.افزون براین، گفته می شود گوشی های هوشمند آنر که قبل از جداشدن از هواوی به بازار عرضه شده اند، همچنان مشمول دریافت سیستم عامل HarmonyOS می شوند. بااین حال، مدیران هواوی هیچ جدول زمانی را برای این انتقال اعلام نکرده اند.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " انتقال از اندروید به harmonyos آسیبی به داده کاربران وارد نمی‌کند از منبع زومیت. "

 

اخبار گوناگون

× ×