روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "نسخه فیس لیفت کراس اور اوپل گرندلند ۲۰۲۲ معرفی شد" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "نسخه فیس لیفت کراس اور اوپل گرندلند ۲۰۲۲ معرفی شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

نسخه فیس لیفت کراس اور اوپل گرندلند ۲۰۲۲ معرفی شد


نسخه فیس‌لیفت کراس‌اور اوپل گرندلند مجهز به امکاناتی مانند دوربین ۳۶۰ درجه، کنترل کروز تطبیقی، دستیار پارک خودکار و برخی تغییرات بصری در کابین و بیرون، معرفی شد.

اکتبر سال ۲۰۲۰ اوپل کراس اور ساب کامپکت کراس لند (Crossland) را اصلاح کرد و اکنون زمان آن رسیده است که برادر بزرگ ترش نیز هویت بصری تازه ای دریافت کند. به گزارش موتوروان، کراس اور اوپل گرندلند با برداشتن «X» از نامش، مانند دیگر مدل های اخیر روزلهایم، تغییرات زیادی در داخل و خارج دریافت کرده است.اوپل گرندلند از طراحی جلوی Vizor اینکه در سوپرمینی کورسا و کراس اور موکا دیده می شود، به همراه فناوری چراغ های LED ماتریسی گرفته شده از مدل پرچم دار اینسیگنیا (Insignia) استفاده می کند. به ازای هر چراغ، ۸۴ دیود ساطع کننده نور وجود دارد و اوپل با افزودن سیستم دید در شب با دوربین مادون قرمز که قادر است افراد و حیوانات را تا ۱۰۰ متر در جلو تشخیص دهد، باعث بهبود دید راننده می شود.تغییرات بیشتری در داخل کابین رخ داده؛ جایی که گرندلند دارای داشبورد بازطراحی شده برای تنظیمات صفحه نمایش دوگانه است. طرح نمایش ساید بای ساید مشابه آنچه در موکا و نسخه های گران قیمت این خودروساز مشاهده کرده ایم، وجود دارد و مشتریان می توانند صفحه نمایش لمسی ۱۰ اینچی برای سیستم سرگرمی و اطلاعاتی داشته باشند.برخی از قسمت های اهرم تعویض دنده نیز متفاوت هستند و ما متوجه می شویم دریچه های هوا شکل جدیدی دارند. با نگاهی دقیق تر، اهرم تعویض دنده برای جعبه دنده اتوماتیک نسبت به قبل حجیم تر به نظر می رسد تا ظاهر مدرن تری به کابین بدهد. با توجه به اینکه اکنون فقط فیس لیفت ارائه شده است نه مدل نسل بعدی؛ تغییرات در داخل کابین به طور شگفت انگیزی در خور توجه به نظر می رسد.مقاله های مرتبط:اوپل با معرفی دوربین ۳۶۰ درجه و کنترل کروز تطبیقی ​​با قابلیت توقف و حرکت (استارت-استاپ)، به شرط مجهز بودن این کراس اور به جعبه دنده اتوماتیک، فناوری بیشتری را برای گرندلند ۲۰۲۲ اضافه می کند. کراس اور به روزشده دارای سیستم حفظ فعال مسیر حرکت و دستیار پارک اتوماتیک برای هدایت وسایل نقلیه به داخل و خارج پارکینگ است.درباره ی پیشرانه جزئیات زیادی داده نشده است؛ اما همان طور که در تصاویر مشاهده می کنید، نسخه ی ارائه شده خودروی پلاگین هیبریدی است. آخرین نسخه پیش از فیس لیفت پیشرانه بنزینی ۱٫۶ لیتری توربوشارژ را با دو موتور الکتریکی ترکیب می کرد و خروجی کل سیستم ۲۹۶ اسب بخار قدرت و ۴۵۰ نیوتن متر بود؛ درحالی که سیستم چهار چرخ محرک نیز در این مدل وجود دارد.مسئولان اوپل طی هفته های آینده و پیش از پاییز که تحویل نسخه ی فیس لیفت کراس اور گرندلند ساخت آلمان آغاز شود، جزئیات بیشتری منتشر خواهند کرد.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " نسخه فیس لیفت کراس اور اوپل گرندلند ۲۰۲۲ معرفی شد از منبع زومیت. "

 

اخبار گوناگون

× ×