روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "سامانه سعدی برای با هدف معامله سهام عدالت راه‌اندازی شد" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "سامانه سعدی برای با هدف معامله سهام عدالت راه‌اندازی شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

سامانه سعدی برای با هدف معامله سهام عدالت راه‌اندازی شد


سعدی به‌عنوان نخستین سامانه فروش اینترنتی سهام عدالت در بورس ایران راه‌اندازی شد. در این سامانه امکانات لازم جهت فروش یا سرمایه‌گذاری مجدد سهام عدالت برای بیش از ۴۹ میلیون ایرانی فراهم شده است.

سامانه فروش اینترنتی سهام عدالت موسوم به سعدی از روز گذشته دردسترس عموم قرار گرفت. مشمولان سهام عدالت می توانند بدون مراجعه حضوری به بانک یا شرکت های کارگزاری بورس ازطریق این سامانه نسبت به فروش سهام عدالت یا مشاهده سهام شان اقدام کنند.سامانه سعدی توسط کارگزاری فارابی، تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار جهت ارائه خدمات مورد نیاز دارندگان سهام عدالت راه اندازی شده است. با راه اندازی این سامانه میلیون ها نفر از مشمولان سهام عدالت در سراسر کشور می توانند ازطریق اینترنت، مدیریت سهام عدالت را در دست گرفته و نسبت به فروش سهام عدالتشان اقدام کنند.مقاله های مرتبط:مشمولان سهام عدالت که طی اعلام قبلی روش سهامداری مستقیم را انتخاب کرده اند، می توانند با ورود به سامانه سعدی وضعیت سهم های موجود در سبد دارایی هایشان را مشاهده کرده و برای بهره مندی از منافع سهام عدالت تصمیم گیری کنند. با آزادسازی سهام عدالت، افرادی که روش مستقیم را انتخاب کرده اند، سهام ۳۶ شرکت در سیستم معاملاتی شان قرار می گیرد، اما افرادی که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده باشند، تنها یک شرکت سرمایه گذاری استانی در پرتفوی آن ها لحاظ می شود. دریافت پول سهام عدالت در حساب بانکیبراساس ادعای متولیان سامانه سعدی، دارندگان سهام عدالت پس از آزادسازی می توانند پول حاصل از فروش سهام خود را از این طریق دریافت کنند. این سامانه همچنین ابزارها و شرایط ویژه ای را جهت سرمایه گذاری دراختیار متقاضیان و علاقه مندان به بورس قرار می دهد.از جمله امکانات در دست توسعه سامانه سعدی، امکان سرمایه گذاری مجدد دارایی های حاصل از فروش سهام عدالت است. از این طریق متقاضیان می توانند با بهره مندی از ابزارهای نوین سرمایه گذاری کارگزاری فارابی، گزینه «انتقال پول سهام عدالت به حساب بورسی» را انتخاب کرده و به سادگی دارایی هایشان را وارد بورس کنند. برای استفاده از سامانه سعدی نیازی به مراجعه و احراز هویت حضوری و داشتن کد بورسی آن هم در شرایط فعلی و ضرورت حفظ فاصله گذاری اجتماعی نیست. همه مشمولان سهام عدالت می توانند پس از انتخاب روش سهامداری مستقیم، به سادگی و بدون هرگونه محدودیتی از مزایای «سامانه سعدی» بهره مند شوند.

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " سامانه سعدی برای با هدف معامله سهام عدالت راه‌اندازی شد از منبع زومیت. "

 

اخبار گوناگون

× ×