روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "رضا رشیدپور، مهاجرتش از ایران را تکذیب کرد" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "رضا رشیدپور، مهاجرتش از ایران را تکذیب کرد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

رضا رشیدپور، مهاجرتش از ایران را تکذیب کرد

رضا رشیدپور با بیان این که «مسئولان رسیدگی کنند که چرا عکس پنجره هواپیما با جمله ای احساسی در ذهن مردم این طور تعبیر می شود که منتشرکننده مهاجرت کرده است»، شایعه رفتن اش از ایران را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رضا رشیدپور، شایعه مهاجرتش را که به واسطه انتشار عکسی از پنجره هواپیما با جمله «اما خودم را جا گذاشتم» در صفحه اینستاگرامش شکل گرفته بود، تکذیب کرد.این مجری شناخته شده در لایو اینستاگرامش می گوید: «من اهل مسافرت هستم اما هیچ وقت در زندگی ام اهل مهاجرت نبوده ام. الان هم سفر کرده ام، نه هجرت و سفرم هم اتفاقا سفری داخل ایران است. من ایران عزیزمان را بسیار دوست دارم. من کشورم را دوست دارم و تمام آرزویم این است که بتوانم کنار مردمم، نفس به نفسِ مردمم زندگی کنم و حرف های شان، تشویق های شان، گلایه های شان و حتی فحش های شان را، همین جا کف خیابان بشنوم. من را چه به مهاجرت؟!» مجری برنامه هایی چون «سیم آخر»، «شب شیشه ای»، «اتفاق»، «حالا خورشید»، «شب شیشه ای» و ... می افزاید: «این نکته ای عجیب است. چرا تا عکس پنجره هواپیما می بینیم گمان می کنیم کسی مهاجرت کرده است؟! مسئولان گرامی باید به این نکته بپردازند که چرا عکس پنجره هواپیما با جمله ای احساسی در ذهن مردم این طور تعبیر می شود که کسی مهاجرت کرده است. نه! من ایران را خیلی دوست دارم. شاید بگویید ایران، خاک است و این خاک با خاک دیگر چه فرقی می کند؟! پس بهتر است بگویم من هم وطنم را بسیار دوست دارم و افتخارم این است که شما را در کف خیابان ها، در کوچه ها، در نانوایی ها، در مغازه ها و... می بینم و با هم حرف می زنیم. با هم درد دل می کنیم و شما حرف هایتان و غصه هایتان را می گویید. این برای من افتخاری بزرگ است و هیچ وقت نه تمایلی به مهاجرت داشته ام و نه مهاجرت می کنم. اگر هم برای کسی با عکس پنجره هواپیما سوءتفاهم به وجود آمد، اصلاحش می کنم.»او در پایان با اشاره به کاری که این روزها مشغول ضبط آن است و به گفته خودش قرار است در بستر اینترنت منتشر شود، توضیح می دهد: «این روزها به سبب کارم، برنامه ای که در حال آماده سازی اش هستم و خبرهایش را به زودی می شنوید و در بستر اینترنت تقدیم تان می شود، سفر زیاد می روم اما مهاجرت هرگز. البته هم وطنانی که تصمیم شان مهاجرت بوده یا خارج از ایران زندگی می کنند به شدت برایم قابل احترامند و این تصمیم شخصی زندگی شان بوده است و هیچ ربطی به منِ رضا رشیدپور ندارد. شاید آن هم وطن هیچ راهی جز مهاجرت پیدا نکرده است و این موضوعی دینی هم هست. اگر دوست داشتی می توانی سیروسیاحت و مهاجرت کنی اما مهاجرت کردن جزو علایق و سلایق شخصی من نیست.»۵۷۲۵۹

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " رضا رشیدپور، مهاجرتش از ایران را تکذیب کرد از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×