روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "ببینید | ورزشگاه زیبای المپیک رم آماده افتتاحیه جام ملت‌های اروپا" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "ببینید | ورزشگاه زیبای المپیک رم آماده افتتاحیه جام ملت‌های اروپا" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ببینید | ورزشگاه زیبای المپیک رم آماده افتتاحیه جام ملت‌های اروپا

یورو ۲۰۲۰ از ساعت ۲۳:۳۰ امشب با دیدار ترکیه و ایتالیا در ورزشگاه المپیک رم آغاز می شود. منبع: آخرین خبر

جاذبه ها و فرهنگ های متنوع ایران باعث شده طی سال های اخیر، ایده به نمایش گذاشتن این تنوع در فضاهای مختلف، رایج شود. اگر به باغ ایرانی یا ایران مال رفته باشید به نوعی این ایده را می بینید که هر کدام در قالبی به تصویر کشیده اند؛ مثلا در باغ ایرانی نماد شهرهای مختلف ایران به صورت مینیاتوری به نمایش درآمدند و ایران مال، بعضی نمادهای مهم و دیدنی ایران را در قالب مجلل، بازسازی کرده است. همه این کارها برای این است که یادمان باشد در چه فرهنگ ملوّنی زندگی می کنیم و هر جا که سر می کشیم، یک شگفتی نمایان می شود.

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " ببینید | ورزشگاه زیبای المپیک رم آماده افتتاحیه جام ملت‌های اروپا از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×