روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "پیش‌گویی‌های عجیب درباره ژاله صامتی در برنامه پژمان جمشیدی" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "پیش‌گویی‌های عجیب درباره ژاله صامتی در برنامه پژمان جمشیدی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

پیش‌گویی‌های عجیب درباره ژاله صامتی در برنامه پژمان جمشیدی

برنامه «پیش گو» با اجرای پژمان جمشیدی که هر هفته در شبکه نمایش خانگی به اشتراک گذاشته می شود، این بار میزبان ژاله صامتی، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در چهارمین قسمت از برنامه «پیش گو»، با اجرای پژمان جمشیدی، مخاطبان شاهد پیش گویی های عجیب از آینده این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون خواهند بود و همچنین شنونده خاطرات جذاب او می شوند.«پیش گو» به تهیه کنندگی محمد شریفی و کارگردانی رضا بهاروند و امین انتظاری، هر شنبه، ساعت ٢٠ در شبکه نمایش خانگی، در دسترس مخاطبان قرار می گیرد.۵۷۵۷

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " پیش‌گویی‌های عجیب درباره ژاله صامتی در برنامه پژمان جمشیدی از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×