روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "آمریکا برخی تحریم‌های ایران را لغو کرد" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "آمریکا برخی تحریم‌های ایران را لغو کرد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

آمریکا برخی تحریم‌های ایران را لغو کرد

ایسنا نوشت:وزارت خزانه داری آمریکا با صدور بیانیه ای از اعلام تحریم علیه فردی که آمریکا مدعی است با سپاه پاسداران جمهوری اسلامی در ارتباط است، خبر داد.

وزارت خزانه داری آمریکا روز پنجشنبه با صدور بیانیه ای از اعمال تحریم علیه «سعید احمد محمد الجمال» به اتهام ارتباط با سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران خبر داد.این وزارتخانه همچنین چندین فرد و نهاد در ارتباط با این شخص را نیز در لیست تحریم های خود قرار داده است.یک پایگاه خبری در این رابطه نوشت که وزارت خزانه داری آمریکا امروز اعضای یک شبکه را که به ادعای آمریکا به تامین مالی سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران و انصارالله یمن کمک می کرد، هدف تحریم های خود قرار داده است.وزارت خزانه داری آمریکا همچنین نام چند نفر از جمله احمد قلعه بانی را از لیست تحریم های خود خارج کرده است.311311

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " آمریکا برخی تحریم‌های ایران را لغو کرد از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×