روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "جمشید مشایخی: تلویزیون برای ضایع کردن من برنامه‌ریزی کرد" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "جمشید مشایخی: تلویزیون برای ضایع کردن من برنامه‌ریزی کرد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

جمشید مشایخی: تلویزیون برای ضایع کردن من برنامه‌ریزی کرد

جمشید مشایخی از شیوه عوامل برنامه «اختیاریه» در گفت وگو با خود انتقاد کرد و تاکید کرد آنان برنامه ریزی کرده بودند تا او را ضایع کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برخورد غیرمحترمانه و شبیه به بازجویی سیدمرتضی فاطمی با جمشید مشایخی، بازیگر باسابقه سینما و تئاتر در برنامه «اختیاریه» که شامگاه سه شنبه ۱۴ اسفند از شبکه پنج سیما پخش شد، در فضای مجازی و رسانه ها بازخوردهای زیادی داشت و مورد انتقاد بسیاری قرار گرفت که از آن جمله می توان به واکنش پرویز پرستویی و بهنوش طباطبایی اشاره کرد.یک شب پس از پخش آن برنامه، جمشید مشایخی در گفت وگو با خبرآنلاین، در این باره به ارائه توضیحاتی پرداخت و گفت: «من همیشه از خانم ها دفاع کرده ام، گفته ام زنان خالق هستند و مردان خالق نیستند. یکی از برتری هایی که خانم ها نسبت به آقایان دارند، همین خالق بودن است که بسیار اهمیت دارد.»او ادامه داد: «همانطور که بارها عنوان کردم اهل دل هستم و سیاست مدار نیستم، به آقای روحانی هم که رای دادم، دلی بود. در آن برنامه از من سوال شد که بعدها نیز رای می دهی؟ پاسخ دادم نه چون نمی دانم که چه کسی می خواهد انتخاب شود، من باید او را دوست داشته باشم تا به او رای بدهم.»این بازیگر پیشکسوت گفت: «از اینکه نقشه بکشند تا کسی را ضایع کنند خیلی بدم می آید، در مورد یک بازیگر توانایی که توهین کرده بود، اعتراض کردم. دیشب در برنامه کاری کردند که من کوچک شوم و عذرخواهی کنم.»مشایخی با اشاره به کسالتی که این روزها دارد، افزود: «می دانید که من بیمار هستم و آقای شهردار لطف کردند و به عیادت من آمدند و سپس از تلویزیون آمدند گفتند ما برنامه ای داریم و خیلی برای مان مهم است که شما در آن شرکت کنید، با اینکه توان نداشتم، من را بردند. در شبکه پنج، در اتاقی خیلی منتظر ماندیم تا ما را برای حضور روی آنتن صدا کنند. فرض کنید یک آدم بیمار که این مدت منتظر مانده و خسته شده باید چه کند؟ شما به جای من.»۵۷۲۴۳

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " جمشید مشایخی: تلویزیون برای ضایع کردن من برنامه‌ریزی کرد از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×