روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "چند نفر در طرح پیش فروش سایپا شرکت کردند؟" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "چند نفر در طرح پیش فروش سایپا شرکت کردند؟" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

چند نفر در طرح پیش فروش سایپا شرکت کردند؟

خبرگزاری صدا و سیما به نقل از معاون فروش و بازار یابی شرکت خودرو سازی سایپا گفت: در نخستین طرح پیش فروش در سال ۱۴۰۰ حدود ۲۱۰ هزار نفر از هموطنان ثبت نام کرده اند.

مجید باقری در حاشیه مراسم قرعه کشی پیش فروش محصولات شرکت سایپا افزود: محصولات زامیاد و کیوک آر از قرعه کشی خارج شدند و به دلیل ظرفیت بالای این محصولات متقاضیانی که ثبت نام کرده اند می توانند از فردا با تکمیل واریزی خود اقدام به خرید این محصولات کنند.باقری گفت: کسانی که امروز در قرعه کشی برنده شده اند ۷۲ ساعت فرصت دارند تا وجه مورد نظر را پرداخت کنند.وی در خصوص زمان تحویل خودروها افزود: تحویل هر مدل از خودروها با هم متفاوت است و در بازه زمانی مختلفی انجام می شود و تاریخ هر مشتری در دعوت نامه آن مشخص شده است.معاون فروش و بازاریابی شرکت خودروسازی سایپا گفت: تمام خودروهای پیش فروش شده این طرح تا پایان سال در بازه زمانی آبان ماه تا اسفند تحویل مشتریان خواهد شد.وی افزود: خودروهایی که امروز برای آن ها قرعه کشی شد شامل شاهین، کوییک اس، کوییک دنده ای و ساینا می باشد.باقری در پایان گفت: تکمیل وجه هر خودرو برای مشتریان زمان تحویل خودرو و طبق آیین نامه سازمان حمایت از مصرف کننده می باشد.۲۲۳۲۲۷

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " چند نفر در طرح پیش فروش سایپا شرکت کردند؟ از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×