روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "۱۳۸ زندانی در اصفهان با همت خیران از بند رها شدند" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ از منبع خبرآنلاین با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "۱۳۸ زندانی در اصفهان با همت خیران از بند رها شدند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

۱۳۸ زندانی در اصفهان با همت خیران از بند رها شدند

رئیس ستاد دیه استان اصفهان گفت: تاکنون بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در استان اصفهان جمع آوری شده است که منجر به آزادی ۱۳۸ نفر شده است.

اسدالله گرجی زاده در گفت وگو با خبرنگار خبرآنلاین با اشاره به آزادی زندانیان غیرعمد در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون بیش از ۲۵۰میلیارد ریال برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در استان اصفهان جمع آوری شده است که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رشد ۳۵ درصدی به همراه داشته است. وی افزود: در ماه مبارک رمضان ۱۳۳ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد از زندان های استان اصفهان آزاد شده اند به نوعی که جزو استانهای برتر در کشور شناخته شده ایم. رئیس ستاد دیه استان اصفهان توضیح داد: پرونده هایی که دو ماه در زندان به سربرده باشند و کمتر از ۲۰۰ میلیون تومان باشد به ستاد دیه استان اصفهان منتقل می شود که با کمک خیران و مردم اصفهان منجر به آزادی ۱۳۳ مرد و پنج زن شد.46۴۸

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " ۱۳۸ زندانی در اصفهان با همت خیران از بند رها شدند از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×