روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "اسماعیلی: از ۲۰ نفر درباره انتشار فایل صوتی ظریف تحقیق شد" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "اسماعیلی: از ۲۰ نفر درباره انتشار فایل صوتی ظریف تحقیق شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

اسماعیلی: از ۲۰ نفر درباره انتشار فایل صوتی ظریف تحقیق شد

سخنگوی قوه قضاییه درباره انتشار فایل صوتی محمدجواد ظریف و تحقیقات قانونی درباره آن گزارش کوتاهی در نشست خبری خود ارائه داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، خبرنگاری درباره پرونده تشکیل شده درباره انتشار فایل صوتی وزیر خارجه در دادسرای تهران سئوال کرد. اسماعیلی گفت: در این ارتباط پرونده ای در دادسرای تهران تشکیل شده است. بعد از تشکیل این پرونده تیم های تخصصی از ضابطان وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه و مرجع قضایی در یک تیم مشترک قضایی، امنیتی و اطلاعاتی پرونده را پیگیری می کنند.بخشی از امور به وزارت اطلاعات محول و برخی دیگر از امور به اطلاعات سپاه محول شده است. برخی از افراد که در این فرآیند ایفای نقش داشته اند ممنوع الخروج شده اند. از قریب به ۲۰ نفر تحقیقات شده است که چرا این فایل از مجموعه آنها خارج شد. به لحاظ اهمیت در موضوع و دقت در حوزه، تحقیقات مجدانه ادامه دارد و ما تا نتیجه نهایی پرونده در کارگروه مشترک قضایی، اطلاعاتی و امنیتی موضوع را پیگیری می کنیم. نتایج بعدا اطلاعرسانی می شود.۲۳۵۲۳۱

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " اسماعیلی: از ۲۰ نفر درباره انتشار فایل صوتی ظریف تحقیق شد از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×