روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "اکران آنلاین «منشی مخصوص من» با بازی سیروس گرجستانی" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "اکران آنلاین «منشی مخصوص من» با بازی سیروس گرجستانی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

اکران آنلاین «منشی مخصوص من» با بازی سیروس گرجستانی

فیلم سینمایی کمدی «منشی مخصوص من» با کارگردانی صالح دلدم روایت داستان فرد متمولی است که یک پرستو وارد زندگی او می شود. این فیلم قرار است در عید فطر به صورت آنلاین اکران شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم «منشی مخصوص من» با تهیه کنندگی و کارگردانی صالح دلدم به عنوان اولین فیلم اکران آنلاین عیدفطر، نمایش خود را آغاز کرد. این فیلم که یک کمدی-ماجراجویانه است از حسام نواب صفوی، زنده یاد سیروس گرجستانی، سپیده ذاکری، الیزابت امینی، ساناز سماواتی، مجید شهریاری، سیاوش قاسمی، هاوار قاسمی و شهرام تیموریان به عنوان بازیگر استفاده می کند. «منشی مخصوص من» داستانی از پرستوهای معمول این روزها را روایت می کند؛ بزرگ زاده (سیروس گرجستانی) تاجر متمولی است که شب عید به هر بهانه ای با همسرش (الیزابت امینی) به مسافرت نمی رود تا با هر کسی می خواهد عید را بگذراند غافل از اینکه ورود پسری به نام صالح (حسام نواب صفوی) و قرارش با منشی بزرگ زاده همه چیز را به هم می ریزد... ۵۸۲۴۵

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " اکران آنلاین «منشی مخصوص من» با بازی سیروس گرجستانی از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×