روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "دلیل اعلام نشدن آثار حاضر در جشنواره جهانی فجر چیست؟" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "دلیل اعلام نشدن آثار حاضر در جشنواره جهانی فجر چیست؟" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

دلیل اعلام نشدن آثار حاضر در جشنواره جهانی فجر چیست؟

محمدمهدی عسگرپور، دبیر سی و هشتمین دوره از جشنواره جهانی فیلم فجر اعلام کرد که دلیل اعلام نشدن آثار حاضر در جشنواره رفتار عده ای است که سعی می کنند شرکت کنندگان را از انجام این کار منصرف کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نشست خبری سی و هشتمین دوره از جشنواره جهانی فیلم فجر روز یکشنبه (۱۹ اردیبهشت) با حضور محمدمهدی عسگرپور، دبیر جشنواره و سمیه علیپور مدیریت روابط عمومی برگزار شد.عسگر پور در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران درباره حضور فیلم اصغر فرهادی در جشنواره گفت: «اجازه دهید اسامی آثاری که در جشنواره حضور خواهند داشت را بعدا اعلام کنیم به این دلیل که بارها رخ داده که اسامی آثار و مهمانان منتشر شده است، بعد عده ای آدرس فیسبوک یا ایمیل آن کارگردان را پیدا کرده اند و او را از حضور در جشنواره منصرف کرده اند حالا یا به این دلیل که با من مشکلی داشتند یا با جشنواره به همین دلیل اجازه دهید که اسامی آثار حاضر در جشنواره در چند روز آینده اعلام شود.»۵۸۲۴۵

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " دلیل اعلام نشدن آثار حاضر در جشنواره جهانی فجر چیست؟ از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×