روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: عکس و چندرسانه ای منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "هلاکت و دستگیری ۲۳ نفر از اراذل و اوباش ارومیه توسط سربازان گمنام امام زمان" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ از منبع خبرآنلاین با موضوع multimedia-عکس و چندرسانه ای منتشر گردید.خبر باعنوان "هلاکت و دستگیری ۲۳ نفر از اراذل و اوباش ارومیه توسط سربازان گمنام امام زمان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

هلاکت و دستگیری ۲۳ نفر از اراذل و اوباش ارومیه توسط سربازان گمنام امام زمان

شبکه شرارت و اخاذی اراذل و اوباش سابقه دار با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) اداره کل اطلاعات آذربایجان غربی در ارومیه متلاشی شد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی، اعضای این شبکه اقدام به ایجاد رعب و وحشت در ملاءعام و نمایش رفتارهای هنجارشکنانه می کردند که با پیگیری ها و هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) همگی شناسایی و دستگیر شدند.این اراذل و اوباش که درمواجهه با سربازان گمنام امام زمان(عج)، اقدام به تیراندازی کرده بودند، با اقدام قاطع روبرو و ۲ تن از آنان به هلاکت رسیدند و ۲۱ تن نیز دستگیر شدند.انهدام شبکه شرارت و اخاذی که سالها موجب سلب آسایش و امنیت مردم شهرستان ارومیه شده بودند، رضایت افکار عمومی را درپی داشت.مردم آذربایجان غربی در صورت مشاهده هر اقدامی که امنیت عمومی را تهدید کند، مراتب را به شماره ۱۱۳ ستادخبری وزارت اطلاعات اطلاع دهند.48

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه multimedia-عکس و چندرسانه ای، نشر خبر " هلاکت و دستگیری ۲۳ نفر از اراذل و اوباش ارومیه توسط سربازان گمنام امام زمان از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×