روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "پیام تسلیت خانواده شهید سلیمانی در پی در گذشت سردار حجازی" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "پیام تسلیت خانواده شهید سلیمانی در پی در گذشت سردار حجازی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

پیام تسلیت خانواده شهید سلیمانی در پی در گذشت سردار حجازی

ایسنا نوشت: خانواده شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی طی پیامی، رحلت سردار سرتیپ پاسدار سیدمحمد حجازی، جانشین فرماندهی نیروی قدس سپاه و از نزدیک ترین یاران حاج قاسم را تسلیت گفت.

متن پیام خانواده شهید سلیمانی به این شرح است:بسم الله الرحمن الرحیمخبر دردناک ارتحال سردار سرتیپ پاسدار سیدمحمد حجازی بار دیگر ما را داغدار کرد.این مجاهد مخلص، علاوه بر سال ها خدمتگزاری در لباس مقدس سپاه، از همرزمان و همراهان و دوستان نزدیک شهید عزیز حاج قاسم سلیمانی علی الخصوص در جبهه ی مقاومت به ویژه در لبنان بود و پس از شهادت حاج قاسم نیز در طریق جهاد، در جایگاه جانشینی فرماندهی نیروی قدس، سربازی شایسته برای فرمانده معظم کل قوا بود و در سلوک فردی و مدیریتی در راه و منش فرمانده شهید قدم برمی داشت.خانواده ی شهید سلیمانی ضمن عرض تسلیت به رهبر معظم انقلاب اسلامی، فرماندهان و اعضای نیروی قدس سپاه، از خداوند حکیم برای آن مرحوم پیوستن به همرزمان شهیدش را مسئلت می نماید و برای همسر فداکار و فرزندان مؤمن آن مجاهد خاموش، صبر و عزت آرزومند است؛ ان شاءالله.216216

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " پیام تسلیت خانواده شهید سلیمانی در پی در گذشت سردار حجازی از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×