روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: عکس و چندرسانه ای منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "بلینکن به چین هشدار داد:ته و توی منشاء کووید را درمی‌آوریم" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ از منبع خبرآنلاین با موضوع multimedia-عکس و چندرسانه ای منتشر گردید.خبر باعنوان "بلینکن به چین هشدار داد:ته و توی منشاء کووید را درمی‌آوریم" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

بلینکن به چین هشدار داد:ته و توی منشاء کووید را درمی‌آوریم

ایسنا نوشت:وزیر خارجه آمریکا یکشنبه با بیان اینکه "کارشکنی" چین برای ارائه دسترسی به کارشناسان بهداشت جهانی موجب شد تا پاندمی کرونا وخیم تر از چیزی شود که باید می شد، تاکید کرد که کشف منبع اصلی کرونا ویروس اهمیت دارد.

بلینکن در ادامه ادعاهایش گفت، در نتیجه این ویروس "سریعتر از کنترل خارج شد و نتایج بسیار فاحش تر از آن چیزی شد که در غیر اینصورت رخ می داد."وزیر خارجه آمریکا افزود: این تحولات نشان می دهد که یک سیستم امنیت سلامت جهانی قوی تر برای تضمین اینکه این اتفاق دوباره رخ ندهد، اهمیت دارد. اصلاحات باید در یک تعهد به شفافیت، تشریک اطلاعات و دسترسی کارشناسان گنجانده شود و چین باید در آن ایفای نقش کند. دستیابی به یک بررسی قاطع تر از چگونگی شروع این بیماری مهم است.بلینکن گفت: ما باید این کار را با دقت انجام دهیم تا متوجه شویم چه اتفاقی رخ داده است، برای اینکه بهتر بتوانیم جلوی وقوع دوباره آن را بگیریم. برای همین است که باید به عمق این مساله برسیم و ته و توی آن را درآوریم.در زمانی که گزارش سازمان جهانی بهداشت در مارس منتشر شد، ایالات متحده، اتحادیه اروپا و دیگر کشورهای غربی از چین خواستند تا اجازه دسترسی کامل کارشناسان مستقل به تمام داده های مرتبط با منبع شیوع در اواخر ۲۰۱۹ را صادر کند.310 310

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه multimedia-عکس و چندرسانه ای، نشر خبر " بلینکن به چین هشدار داد:ته و توی منشاء کووید را درمی‌آوریم از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×