روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "پرویز پرستویی در فیلم محبوب «هامون» نقش‌آفرینی کرد" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "پرویز پرستویی در فیلم محبوب «هامون» نقش‌آفرینی کرد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

پرویز پرستویی در فیلم محبوب «هامون» نقش‌آفرینی کرد

پرویز پرستویی، فیلم سینمایی «هامون» را برای نابینایان توضیح دار کرد. کیوان کثیریان، نظارت متن و ضبط این برنامه را برعهده داشته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در آستانه سال نو، نسخه ویژه نابینایان فیلم سینمایی «هامون» به نویسندگی و کارگردانی داریوش مهرجویی، در روز پنجشنبه ۲۸ اسفند در چارچوب برنامه فیلمخانه منتشر می شود.این فیلم را که پرویز پرستویی توضیح دار کرده است، روز پنجشنبه ساعت ۱۹ از رادیو سوینا پخش می شود و پس از آن، روی سایت سوینا در دسترس مخاطبان قرار می گیرد. «هامون» بعد از سه دهه که از ساخت آن می گذرد، همچنان یکی از فیلم های محبوب سینمای ایران است.نظارت متن و ضبط این برنامه به عهده کیوان کثیریان بوده، متن روایت این فیلم را محدثه واعظی پور نوشته و در استودیو فراز ضبط شده است. مرجان طبسی نیز این برنامه را تدوین و میکس کرده است.علاقه مندان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سوینا به فایل صوتی فیلم های سینمایی توضیح دار دسترسی داشته باشند.این گروه، پیش تر نسخه توضیح دار فیلم های سینمایی ایرانی «روز واقعه» با صدای افشین زی نوری، «دلشدگان» با صدای شبنم مقدمی، «مادر» با صدای احترام برومند، «بنفشه آفریقایی» با صدای علیرضا شجاع نوری، «باشو غریبه کوچک» با صدای پریناز ایزدیار، «خانه دوست کجاست» با صدای ستاره اسکندری، «یک بوس کوچولو» با صدای علیرضا آرا و «من، ترانه ۱۵ سال دارم» با صدای سارا بهرامی را در قالب برنامه فیلمخانه منتشر کرده است.۵۷۲۴۵

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " پرویز پرستویی در فیلم محبوب «هامون» نقش‌آفرینی کرد از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×