روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "آشتی‌کنان در خانواده کشتی - خبرآنلاین" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "آشتی‌کنان در خانواده کشتی - خبرآنلاین" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

آشتی‌کنان در خانواده کشتی - خبرآنلاین

سایت فدراسیون کشتی نوشت:سرمربی تیم ملی کشتی آزاد با یکی از مدال آوران سابق این رشته به منطور رفع برخی اختلافات دیدار کرد.

پس از به وجود آمدن حواشی برای غلامرضا محمدی و علیرضا رضایی، این دو قهرمان و مربی خوشنام کشتی با یکدیگر دیدار کردند.این دیدار به منظور از بین بردن هرگونه حواشی در مورد اختلاف بین این دو قهرمان کشتی کشور انجام شد.به گزارش تسنیم؛ چندی پیش علیرضا رضایی انتقادات تندی را علیه غلامرضا محمدی و کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد مطرح کرد و گفت که آنها در خصوص سنگین وزن به دنبال اعمال سلیقه شخصی هستند.251 251

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " آشتی‌کنان در خانواده کشتی - خبرآنلاین از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×