روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "«نوشدارو» قبل از مرگ سهراب می رسد!" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "«نوشدارو» قبل از مرگ سهراب می رسد!" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

«نوشدارو» قبل از مرگ سهراب می رسد!

خبرنیوز نوشت:برنامه تلویزیونی «نوشدارو» به تهیه کنندگی و کارگردانی آرش داودی در ایام نوروز ۱۴۰۰ روی آنتن شبکه سلامت می رود. این برنامه، ساختاری ترکیبی دارد و در هر قسمت با نگاهی طنز به یک موضوع اجتماعی در حوزه سلامت می پردازد.

مهدی خِزلبانی، امید ماهر و سعید عبدالهی هنرمندانی هستند که به عنوان مجری، استندآپ کمدین، کارشناس و گزارشگر در این برنامه حضور دارند.از دیگر عوامل این برنامه می توان به سعید تواضع (نویسنده) مهدی مینایی (کارگردان استودیو) مجید موسویان (ناظر کیفی) شقایق الله وردی (طراح صحنه و دکور) آرش داودی و جمشید خاوری (تدوین) محمد علیدادی (مدیر تولید) مسعود ریحانی (تدارکات) شقایق فتحی (دستیار کارگردان) مجتبی صالحی و پیمان تبوزاده (ویدئو وال) حمید و محمد موسوی (پشتیبانی فنی) رامین ندافی، احسان خراسانی، حسین وکیلی (گروه گزارش) محمد جواندوست، رضاعالی، محمد نصرتی، فاطمه محمودی (گروه انیمیشن) و جمشید خاوری (مشاور رسانه ای) اشاره کرد.نوشدارو از پنج شنبه ۲۸ اسفند ۹۹ تا پایان تعطیلات نوروزی هر شب ساعت بیست و سی، از شبکه سلامت پخش می شود و تکرار آن روز بعد خواهد بود.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " «نوشدارو» قبل از مرگ سهراب می رسد! از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×