روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "حال و هوای کرونایی برج میلاد/ جشنواره فیلم فجر آغاز شد" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ از منبع خبرآنلاین با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "حال و هوای کرونایی برج میلاد/ جشنواره فیلم فجر آغاز شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

حال و هوای کرونایی برج میلاد/ جشنواره فیلم فجر آغاز شد

سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، زیر سایه شرایط کرونایی، در سینما رسانه (برج میلاد) آغاز شد. در نخستین روز این رویداد سینمایی، دو فیلم «رمانتیسم عماد و طوبی» و «بی همه چیز» روی پرده خواهند رفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جشنواره فیلم فجر، پس از چند سال به برج میلاد بازگشت، هر چند دیگر از آن جنب وجوش و شلوغی دوره های گذشته، خبری نیست و این رویداد سینمایی، زیر سایه سنگین کرونا برگزار می شود.نخستین کاری که همان قبل از ورود به سالن همایش های برج میلاد صورت می گیرد، تب سنجی از هنرمندان، اهالی رسانه و مسوولان برگزاری جشنواره است. داشتن ماسک، دیگر شرط ورود به سینمارسانه سی و نهمین جشنواره فیلم فجر است که باید در همه زمان حضور در برج میلاد، رعایت شود.فضاهای انتظار و لابی های سالن همایش های برج میلاد، برخلاف سال های گذشته، این دوره خلوت است و دیگر از آن همه صندلی و میز که محلی برای نشستن و گپ زدن مهمانان بود، خبری نیست.چیدمان صندلی های سالن نمایش فیلم هم تغییر بسیاری کرده تا مهمانان نزدیک به هم ننشسته و فاصله اجتماعی را رعایت کنند. برای این هدف، تعداد صندلی ها کم شده است و از تراکم سابق خبری نیست.برج میلاد، پردیس ملت و سینماهای مردمی جشنواره فجر ۳۹، میزبان نمایش ۱۶ فیلم خواهند شد. هشت روز ابتدایی جشنواره، سینما رسانه، شاهد نمایش دو فیلم خواهد بود که امروز (یک شنبه ۱۲ بهمن)، دو فیلم «رمانتیسم عماد و طوبی» و «بی همه چیز» روی پرده خواهند رفت.۵۷۵۷

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " حال و هوای کرونایی برج میلاد/ جشنواره فیلم فجر آغاز شد از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×