روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "نظارت و پایش واحدهای صنعتی در قزوین تشدید می‌شود" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "نظارت و پایش واحدهای صنعتی در قزوین تشدید می‌شود" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

نظارت و پایش واحدهای صنعتی در قزوین تشدید می‌شود

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: پایش و نظارت های محیط زیستی از واحدهای صنعتی تشدید و با واحدهای آلاینده برابر قانون برخورد می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ حسن عباس نژاد، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین با اشاره به افزایش بازدید و پایش واحدهای صنعتی، معدنی، صنفی، تولیدی و شهرک های صنعتی استان به منظور کاهش آلودگی وارده به محیط، گفت: حضور کارشناسان در پایش و بازدید از واحدهای فعال مستقر در استان تشدید یافته و با واحد های آلاینده محیط زیست در زمینه آب، خاک و هوا برابر قانون برخورد می شود که در همین راستا در ماه جاری از ۵۳۱واحد صنعتی بازدید به عمل آمد.او افزود: نظارت و پایش کارشناسان اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین و ادارات تابعه با توجه به افزایش میزان آلاینده ها بر اساس برنامه ریزی جامع و هدفمند به طور روزانه و شبانه انجام می شود و هدف اصلی این پایش ها، بررسی وضعیت زیست محیطی صنایع و معادن استان، برخورد با واحدهای متخلف و شناسایی واحدهای آلاینده جدید و در نهایت کمک به کاهش بار آلودگی است.عباس نژاد خاطرنشان کرد: با توجه به حجم صنایع موجود در استان قزوین ۵۹۵اخطاریه جهت واحدهای صنعتی صادر شده و ۱۰۵واحد صنعتی به دادگاه معرفی شده اند.مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین در پایان گفت: شهروندان در صورت اطلاع از هرگونه آلایندگی صنایع، معادن، واحدهای صنفی خصوصا در ساعات شب و همچنین شرایط اضطرار آلودگی هوا، موضوع را به اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین اطلاع دهند.

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " نظارت و پایش واحدهای صنعتی در قزوین تشدید می‌شود از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×