روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "وزیر فرهنگ و ارشاد، درگذشت محمدرضا شجریان را تسلیت گفت" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "وزیر فرهنگ و ارشاد، درگذشت محمدرضا شجریان را تسلیت گفت" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

وزیر فرهنگ و ارشاد، درگذشت محمدرضا شجریان را تسلیت گفت

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی درگذشت محمدرضا شجریان، پیامی را منتشر کرد و استاد آواز ایران را نمای موسیقی اصیل ایرانی و هویت هنری کشور دانست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در پی درگذشت محمدرضا شجریان، سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، پیام تسلیتی را منتشر کرد.در این پیام تسلیت آمده است:«درگذشت ترنم ماندگار ایران استاد محمدرضا شجریان موجب تأثر و تأسف عمیق گردید.شجریان نمای موسیقی اصیل ایرانی و از نمادهای هویت هنری این سرزمین است. وجوه متنوع استاد فقید، در کنار هوشمندی کم نظیر او در انتخاب مناسب از گنجینه گران بهای شعر و ادب فارسی، آواز و موسیقی او را جاودان و نامیرا ساخت.بخش مهمی از ادبیات ایران با نغمه او در گوش و جان نسل جوان و نوجوان راه یافت و آنان را با حکمت و ادب این سرزمین پرگهر آشنا و همراه ساخت.نوای استاد، تاریخ حسّ و حال ایرانیان در نیم قرن گذشته است. آثار او بازتاب حسرت ها و امیدها، نگرانی ها و دلبستگی ها و در یک کلام حال و هوای مردم خوب کشورمان بود.اینجانب فقدان این هنرمند گرانمایه را به جامعه بزرگ هنری کشور، عموم علاقه مندان و بویژه به خانواده محترم استاد شجریان، تسلیت می گویم و از خداوند متعال رحمت واسعه و آرامش ابدی برای آن مرحوم و صبر و بردباری بازماندگان معزز را آرزومندم.»در این باره بیشتر بخوانید: ۵۷۲۴۵

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " وزیر فرهنگ و ارشاد، درگذشت محمدرضا شجریان را تسلیت گفت از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×