روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "تجلیل از افتخارآفرینان سینمای ایران در عرصه بین‌الملل" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "تجلیل از افتخارآفرینان سینمای ایران در عرصه بین‌الملل" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تجلیل از افتخارآفرینان سینمای ایران در عرصه بین‌الملل

اولین دوره آیین «تجلیل از افتخارآفرینان سینمای ایران در عرصه بین الملل» به عنوان بخشی از برنامه های جشنواره جهانی فیلم فجر برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، به نقل از ستاد خبری جشنواره جهانی فیلم فجر، جشنواره جهانی فیلم فجر به مناسبت ۱۲۰ سالگی سینمای ایران، با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی و منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد با همراهی خانه سینما، اولین دوره آیین تجلیل از افتخارآفرینان سینمای ایران در عرصه بین المللی را برگزار می کند.اولین دوره از مراسم تجلیل از افتخارآفرینان سینمای ایران در عرصه بین المللی روز جمعه ۲۱ شهریور ماه برگزار می شود.در این برنامه از سینماگرانی که در سال ۲۰۱۹ موفق به دریافت جایزه بین المللی (بر اساس آیین نامه سازمان سینمایی) شده اند و همچنین کسانی که به عنوان داور در جشنواره های مهم بین المللی حضور داشته اند، تجلیل خواهد شد.این مراسم قرار بود در حین برگزاری سی وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر برگزار شود، اما به دلیل شیوع کرونا و تعویق جشنواره، همزمان با روز ملی سینما در سال ۱۳۹۹ برگزار می شود.این برنامه در فضای باز، با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور حداقلی افراد برگزار و گزارش و اطلاعات آن از طریق ستاد خبری جشنواره برای رسانه ها ارسال می شود.سی وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر خردادماه سال ۱۴۰۰ به دبیری محمدمهدی عسگرپور برگزار می شود. ۲۴۱۲۴۱

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " تجلیل از افتخارآفرینان سینمای ایران در عرصه بین‌الملل از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×