روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "پیروزی شارلروا با درخشش بازیکنان ایرانی" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "پیروزی شارلروا با درخشش بازیکنان ایرانی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

پیروزی شارلروا با درخشش بازیکنان ایرانی

از هفته سوم رقابت های لیگ فوتبال بلژیک، شارلروا در دیدار مقابل لوون با گلزنی کاوه رضایی روی پاس علی قلی زاده به پیروزی دست یافت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، از هفته سوم رقابت های لیگ فوتبال بلژیک، شارلروا به مصاف لوون رفت و با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید.در این بازی کاوه رضایی و علی قلی زاده از ابتدا در ترکیب تیم خود حضور داشتند.گل سوم شارلرو توسط کاوه رضایی روی پاس علی قلی زاده به ثمر رسید.قلی زاده در دقیقه 82 باز بازی تعویض شد.در این بازی فال بازیکن شارلروا از دقیقه 65 با دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شد.شارلروا با این برد سومین برد متوالی خود را بدست آورد و به صدر جدول رده بندی لیگ بلژیک صعود کرد.256 251

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " پیروزی شارلروا با درخشش بازیکنان ایرانی از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×