روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "احتمال همبازی شدن کاوه و بیرانوند در بلژیک/عکس" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "احتمال همبازی شدن کاوه و بیرانوند در بلژیک/عکس" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

احتمال همبازی شدن کاوه و بیرانوند در بلژیک/عکس

با جدایی زینهو گانو و کوین میرالاس ، آنتورپ در خط حمله نیاز به تقویت دارد و کاوه رضایی مهاجم ایرانی تیم بروژ اکنون در صدر بازیکنان مورد علاقه این باشگاه است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شنبه گذشته کاوه رضایی در بازی تدارکاتی بروژ مقابل او اچ لوون شانس بازی پیدا کرد، اما این واقعیت است که مهاجم ایرانی به اندازه میکائیل کرمنچیک مهاجم اهل چک و لوئیس اوپندای بلژیکی برای فیلیپه کلمنت جذابیت ندارد و این می تواند شرایط را برای جدایی این مهاجم ایرانی مهیا کند.voetbal۲۴ در این رابطه نوشت: آنتورپ دوست دارد کاوه رضایی در این تیم بازی کند و به همین دلیل شانس خوبی برای جذب این بازیکن دارد. شارلروا که کاوه رضایی از آنجا به بروژ رفته و فصل گذشته نیز به طور قرضی در این تیم بازی کرد از علاقمندان به جذب کاوه است، اما قیمت بالای این بازیکن احتمالا باعث می شود که شارلروا تصمیم بگیرد به شامر نیکلسون فرصت بدهد. البته گفته می شود که نانت فرانسه نیز به دنبال جذب رضایی است، اما هنوز میزان جدی بودن این پیشنهاد مشخص نیست.در این سایت یک نظر سنجی از هواداران فوتبال درباره احتمال حضور کاوه رضایی در آنتورپ گذاشته شده که از میان ۱۱۴۳ نفر، ۷۵ درصد به رفتن او به آنتورپ پاسخ مثبت داده اند و ۲۵ درصد معتقدند که رضایی به این باشگاه بلژیکی نخواهد پیوست.در حالی که به نظر می رسد علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس نیز در این فصل در آنتورپ بازی کند، حضور دو بازیکن ملی پوش ایرانی در این تیم می تواند جالب توجه باشد هرچند رضایی در سال های قبل با بازیکنانی مثل علی قلی زاده و یونس دلفی در شارلروا همبازی بوده است.بیشتر بخوانید: آخرین خبر از وضعیت مصدومیت محسن ربیع خواه256 251

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " احتمال همبازی شدن کاوه و بیرانوند در بلژیک/عکس از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×