روی خط خبر

  • سیاسی
  • خبرآنلاین
  • افزایش مبتلایان به کرونا در استان گلستان / "عروسی و عزا" روند ابتلا را صعودی‌تر کرد
 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "افزایش مبتلایان به کرونا در استان گلستان / "عروسی و عزا" روند ابتلا را صعودی‌تر کرد" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "افزایش مبتلایان به کرونا در استان گلستان / "عروسی و عزا" روند ابتلا را صعودی‌تر کرد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

افزایش مبتلایان به کرونا در استان گلستان / "عروسی و عزا" روند ابتلا را صعودی‌تر کرد

استاندار گلستان علت اوج گیری دوباره کرونا را در استان برگزاری مراسمات عروسی و عزا دانست و از اعمال محدودیت های بیشتر در شهرهای قرمز خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از گرگان هادی حق شناس اظهار داشت: اوج گیری بیماری کرونا در برخی شهرستان ها به علت عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و برگزاری مراسمات عروسی و عزا بوده است.وی گفت: این موضوع سبب شد تا در ده روز گذشته جهشی در تعداد مبتلایان به کرونا داشته باشیم.استاندار گلستان به این موضوع هم اشاره کرد که اکنون ۲۰ درصد تخت های بیمارستانی استان را بیماران کرونایی اشغال کرده اند اما در گنبدکاووس ظرفیت تقریبا تکمیل شده است.وی خاطرنشان کرد: اگر مردم رعایت نکنند و روند ابتلا همچنان صعودی باشد فردا در ستاد استانی مقابله با کرونا درباره اعمال محدودیت های جدید و بیشتر در شهرهای قرمز تصمیم گیری خواهدشد.48

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " افزایش مبتلایان به کرونا در استان گلستان / "عروسی و عزا" روند ابتلا را صعودی‌تر کرد از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×