روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "پیشنهاد برجامی روحانی به ترامپ /شرط بازگشت آمریکا به برجام چیست؟" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "پیشنهاد برجامی روحانی به ترامپ /شرط بازگشت آمریکا به برجام چیست؟" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

پیشنهاد برجامی روحانی به ترامپ /شرط بازگشت آمریکا به برجام چیست؟

رئیس جمهوری گفت: ایران تخطی از قطعنامه ۲۲۳۱ را نخواهد پذیرفت چراکه حق مسلم ایران رفع تحریم تسلیحاتی است، راه عاقلانه این است که آمریکا به برجام برگردد و توبه کند و به ایران غرامت دهد ولی کسانی که امروز در آمریکا حاکم هستند چنین عقلی ندارند.

به گزارش خبرآنلاین، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در جلسه امروز هیات دولت گفت: امریکا می داند که ایران در ماه های آینده بزودی به یک موفقیت می رسد و آن رفع تحریم تسلیحاتی است. آمریکا جدیداً از خواب غفلت بیدار شده است و از خروج از برجام پشیمان شده است زیرا بزودی تحریم تسلیحاتی برداشته می شود و اسرائیل و عربستان بزودی به ترامپ خواهند گفت که ما اشتباه کردیم از برجام خارج شدیم. برای آمریکا دیگر برجامی وجود ندارد.>>>>>بیشتر بخوانیدهشدار روحانی درباره بازگشت تحریم تسلیحاتی ایران/عواقب خطرناکی دارداو ادامه داد: اگر تحریم تسلیحاتی بخواهد برگردد پاسخ ما همانی است که من در نامه به سران ۱+۴ نوشتم که اگر چنین شود چه عواقب خطرناکی دارد.روحانی گفت: ایران تخطی از قطعنامه ۲۲۳۱ را نخواهد پذیرفت چراکه حق مسلم ایران رفع تحریم تسلیحاتی است، راه عاقلانه این است که آمریکا به برجام برگردد و توبه کند و به ایران غرامت دهد ولی کسانی که امروز در آمریکا حاکم هستند چنین عقلی ندارند. 27216

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " پیشنهاد برجامی روحانی به ترامپ /شرط بازگشت آمریکا به برجام چیست؟ از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×