روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "تصمیم سرنوشت‌ساز کمیته بین‌المللی المپیک برای رقابت‌های انتخابی" در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "تصمیم سرنوشت‌ساز کمیته بین‌المللی المپیک برای رقابت‌های انتخابی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تصمیم سرنوشت‌ساز کمیته بین‌المللی المپیک برای رقابت‌های انتخابی

روابط عمومی فدراسیون قایقرانی نوشت: فدراسیون جهانی روئینگ و کمیته بین المللی المپیک برای مشخص شدن وضعیت رقابت های انتخابی المپیک 2020 جلسه ای داشتند و تصمیمات اولیه خود را اعلام کردند.

امروز کمیته بین المللی المپیک با فدراسیون های ورزشی جلسه داشته و در این جلسه با مسئولان فدراسیون های جهانی که به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا مجبور به لغو رقابت های خود شده اند مذاکراتی انجام داد.در این جلسه مسئولان فدراسیون جهانی روئینگ که به تازگی رقابت های انتخابی المپیک را لغو کرده اند تاکید داشتند که برنامه ریزی و اصلاح انتخابی المپیک برعهده IOC است و این نهاد باید به موضوع رسیدگی و اقدام کند.بعد از این جلسه کمیته بین المللی المپیک بیانیه ای صادر کرد مبنی بر اینکه یا رقابت های انتخابی المپیک برگزار خواهند شد یا نفرات براساس رنکنیگ ها و نتایج مسابقات قاره ای و منطقه ای برای المپیک انتخاب می شوند.همچنین قرار شده در روزهای آینده مسئولان کمیته بین المللی المپیک با مسئولان فدراسیون جهانی روئینگ برای تعیین و تکلیف نهایی جلسه ای داشته باشند و تصمیم نهایی خود را اعلام کنند.254 251

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " تصمیم سرنوشت‌ساز کمیته بین‌المللی المپیک برای رقابت‌های انتخابی از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×