روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "لاوروف: پوتین "مربی مارهای خاورمیانه" نیست" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "لاوروف: پوتین "مربی مارهای خاورمیانه" نیست" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

لاوروف: پوتین "مربی مارهای خاورمیانه" نیست

ایسنا نوشت: وزیر خارجه روسیه در سخنانی نسبت به انتشار کاریکاتوری از رئیس جمهوری کشورش در رسانه های آمریکایی و ادعای تسلط او بر خاورمیانه واکنش نشان داد.

سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه در مصاحبه با شبکه "روسیا ۲۴" در واکنش به کاریکاتور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری کشورش که اخیرا در رسانه های آمریکایی منتشر شده است، اظهار کرد: پوتین مربی و پرورش دهنده و تربیت کننده مارهای خاورمیانه نیست.رسانه های آمریکایی اخیرا کاریکاتوری را منتشر کردند که پوتین در آن کیسه بزرگی از مار در دست گرفته و روی آن نوشته شده است که "روسیه بالاخره کنترل منطقه خاورمیانه را به دست گرفت".لاوروف در این باره عنوان کرد: ولادیمیر پوتین رام کننده مارهای خاورمیانه نیست و وی نیز اینگونه فکر نمی کند. ما به نقش آفرینان در منطقه خاورمیانه به این چشم نگاه نمی کنیم و چنین موضع گیری در قابل شرکای خود در منطقه نداریم.وی در ادامه تصریح کرد: هر یک از آنها حقایق و منافع خود را دارند. آداب و رسومی شرقی خاصی در خاورمیانه وجود دارد از جمله تقویت منافع با روش هایی که کاملاً شفاف نیستند.وزیر خارجه روسیه همچنین تأکید کرد: این به نفع مسکو است که یک خاورمیانه باثبات وجود داشته باشد و بتوان آینده آن را پیش بینی کرد.310311

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " لاوروف: پوتین "مربی مارهای خاورمیانه" نیست از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×