روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "وقتی سپاهان و تراکتور از دعوای سرخابی‌ها لذت می‌برند" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "وقتی سپاهان و تراکتور از دعوای سرخابی‌ها لذت می‌برند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

وقتی سپاهان و تراکتور از دعوای سرخابی‌ها لذت می‌برند

پرسپولیس و استقلال به جان هم افتاده اند، بی آنکه ببینند و بدانند در این رهگذر سپاهان و تراکتور و بویژه سپاهان چگونه از برنامه ریزی مسابقات، از اشتباهات داوری، از تصمیمات کمیته انضباطی و.... بهره مند و منتفع می شوند.

متاسفانه در دعوای سرخابی ها سپاهان است که لذت می برد چون در پی این جنگ و جدال ها است که هیچ کس توجه نمی کند چه اتفاقاتی به نفع این تیم رخ می دهد و آب از آب تکان نمی خورد.مدیریت، سرپرست و دیگر مسوولان استقلال در همین فصل چند بار درباره بیرانوند، چه قبل و چه بعد از صدور حکم مصاحبه کردند و در نهایت مدیریت پرسپولیس را هم مجاب به موضع گیری متقابل کردند.البته انصاری فرد در مصاحبه اخیر خود به صراحت عنوان کرد ما نمی خواهیم تقابلی با استقلال داشته باشیم چرا که در پی این مجادله ها هیچ کس توجهی به منتغع شدن برخی تیم های دیگر از اتفافات متعدد ندارند. فتحی اما به هر بهانه ای علیه پرسپولیس مصاحبه می کند. شاید او که این فصل هم تیمش در پی پانزده تغییر در کادر بازیکنان و تغییرات مکرر در کادر فنی آسیب دیده حال که استقلال با سپاهان و تراکتور فاصله گرفته همچون فصل قبل توجهی به آنچه به نفع این دو تیم رخ را می دهد ندارد یا نداشته باشد اما حقیقت این است که در پی دعوای سرخابی ها، سپاهان و تراکتور دارند لذت می برند.به عنوان نمونه سرخابی ها محروم از تماشاگر می شوند اما سپاهان که تماشاگرانش در تهران ماموران را پرت کردند و در نقش جهان ده ها هوادار پرسپولیس را مضروب و مجروح کردند محروم نشدند. چگونه است ده ها تماشاگر تراکتور ماموران را سنگباران کرده و شعارهای توهین آمیز سر می دهند اما محروم نمی شوند.اگر پرسپولیس بخاطر شعار تماشاگران و اجرای محرومیت تعلیقی محروم از تماشاگر شده مگر سپاهان و تراکتور که محرومیت تعلیقی داشته اند امسال علیه حریفان شعار نداده اند؟ اگر استقلال تماشاگرش سنگ پراکنی کرده و محروم شده مگر تماشاگران سپاهان و تراکتور بدتر از این تخلفات را مرتکب نشده اند؟چرا استقلال هیچ اشاره ای به اشتباهات داوری مکرر به نفع تیم قلعه نوعی ندارد. چرا پرسپولیس و استقلال باید در روز تعطیل فقط دو بازی خانگی داشته باشند اما تراکتور نه و سپاهان هفت بازی در روز تعطیل میزبان حریفان باشند.آیا اگر بازیکنی از پرسپولیس همچون نورافکن به ناگاه به تیم ملی دعوت می شد و با افزایش تعداد ملی پوشان بازی پرسپولیس به تعویق می افتاد امروز استقلالی ها سکوت می کردند؟در این باره علاوه بر مدیران و مربیان و بازیکنان دو تیم سرخابی هواداران دو تیم هم عمدتا به مسایل مرتبط با تیم رقیب توجه دارند و کمتر به آنچه در زمینه های مختلف به نفع تراکتور و سپاهان رقم می خورد عکس العمل نشان می دهند. البته پرسپولیسی ها چون در فصول گذشته رقابت تنگاتنگی با سپاهان و تراکتور داشته اند نسبت به مسایل این دو رقیب بی تفاوت نبوده اند اما بدون اغراق و جانبداری همه تمرکز و توان استقلالی ها در این خلاصه شده که علیه پرسپولیس موضع بگیرند و نسبت به دو تیم سپاهان و تراکتور کاملا بی تفاوت هستند چرا که استقلال در این سالها اوضاعی بحرانی داشته و رقابت چندانی با سپاهان و تراکتور نداشته.در مجموع بهتر است سرخابی ها بیدار شوند و ببینند که چگونه از دعوای شان دیگر تیم ها لذت می برند. این در حالی است که عملا و علنا استقلالی ها هم همچون سپاهان و تراکتور علیه پرسپولیس موضع گرفته و با هم جبهه ای را در مسیر جلوگیری از تکرار قهرمانی های پرسپولیس شکل داده اند.43 43

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " وقتی سپاهان و تراکتور از دعوای سرخابی‌ها لذت می‌برند از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×