روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "انبار نخاله یا پروژه احداث ساختمان ۱۵ طبقه فدراسیون فوتبال؟/عکس" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "انبار نخاله یا پروژه احداث ساختمان ۱۵ طبقه فدراسیون فوتبال؟/عکس" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

انبار نخاله یا پروژه احداث ساختمان ۱۵ طبقه فدراسیون فوتبال؟/عکس

ایسنا نوشت:پروژه احداث ساختمان جدید فدراسیون فوتبال سال گذشته با حضور رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا کلنگ زنی شد اما این پروژه طبق چشم اندازهای فدراسیون فوتبال پیش نمی رود.

پروژه ساختمان جدید فدراسیون فوتبال از زمان حضور مهدی تاج در سمت ریاست این فدراسیون مطرح شد و بعد از اهدای یک قطعه زمین از سوی وزارت ورزش و جوانان به این فدراسیون که در کنار کمپ تیم های ملی قرار دارد، روند بررسی و ارائه پلت فرمی از این ساختمان به فدراسیون فوتبال انجام شد.طبق پلت فرم ارائه شده که تصویری از آن را مشاهده می کنید، این ساختمان ۱۵ طبقه خواهد داشت که در مجموع ۲۱ هزار متر مربع متراژ می شود که طبقه نخست آن به موزه فدراسیون فوتبال ایران اختصاص می یابد. شش طبقه از این ساختمان در زیر زمین و ۹ طبقه روی زمین ساخته می شود.این ها اطلاعاتی بود که مهدی تاج در مراسم کلنگ زدنی این بنا به خبرنگاران و مسئولان حاضر در مراسم ارائه کرد. او گفت که احتمالا ظرف دو سال آینده این پروژه که موجب تجمیع ادارات و سازمان های فدراسیون فوتبال می شود، خاتمه خواهد یافت.در نهایت بعد از بررسی های طولانی، با حضور شیخ سلمان در تهران، کلنگ این ساختمان زده شد و ماشین آلات سبک و سنگین در مقابل چشمان رئیس AFC مشغول به کار شدند اما پس از حدود 10 ماه از آن زمان محل احداث این پروژه به منطقه ای متروکه تبدیل شده و آثاری از ساخت و ساز در آن دیده نمی شود.به نظر می رسد به دلایل مختلفی از جمله رکود اقتصادی و بحران ارزی در ایران، پروژه احداث ساختمان فدراسیون فوتبال مطابق انتظارات پیش نرفته و چه بسا رو به عقب گام برداشته است. تنها اقدام فدراسیون فوتبال برای ساخت این بنا، خالی کردن یک تریلی ماسه و یک تریلی آجر در محل پروژه است که به نظر می رسد این مصالح ساختمانی نیز مربوط به تعمیرات مهمانسرای کمپ تیم های ملی باشد. دیگر اتفاق جالب طی این ماه ها، تخلیه نخاله های ساختمانی در محل این پروژه است که به طور کلی یک اقدام رو به عقب در جهت احداث این بنا است.با توجه به روند کنونی به نظر می رسد زمان احداث و بهره برداری این پروژه تا مدت های مدیدی به طول انجامد.251 251

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " انبار نخاله یا پروژه احداث ساختمان ۱۵ طبقه فدراسیون فوتبال؟/عکس از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×