روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "سارق مسلحانه، وسط سرقت، یک نفر را کشت وگریخت" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "سارق مسلحانه، وسط سرقت، یک نفر را کشت وگریخت" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

سارق مسلحانه، وسط سرقت، یک نفر را کشت وگریخت

میزان نوشت: پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه منتهی به قتل یک فرد مالباخته که ظهر امروز و در سطح شهرستان نیکشهر اتفاق افتاد، با دستور قاطع قضایی و اعزام یگان های انتظامی شهرستان، قاتل شناسایی شد.

گل محمدی دادستان عمومی و انقلاب نیک شهر اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه منتهی به قتل یک فرد مالباخته که ظهر امروز و در سطح شهرستان نیکشهر اتفاق افتاد، با دستور قاطع قضایی و اعزام یگان های انتظامی شهرستان، قاتل که به یکی از روستاهای دور افتاده شهرستان متواری گردیده بود توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی شهرستان شناسایی شد.وی ادامه داد: قاتل در کمتر از دوساعت با اقدامات فنی و پلیسی و اشراف اطلاعاتی دستگیر و با قرار بازداشت موقت جهت بازسازی صحنه قتل در اختیار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " سارق مسلحانه، وسط سرقت، یک نفر را کشت وگریخت از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×