روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: سیاسی منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "روزنامه روسی: تیم ملی روسیه سردار آزمون را می‌خواهد!" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ از منبع خبرآنلاین با موضوع politics-سیاسی منتشر گردید.خبر باعنوان "روزنامه روسی: تیم ملی روسیه سردار آزمون را می‌خواهد!" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

روزنامه روسی: تیم ملی روسیه سردار آزمون را می‌خواهد!

تسنیم نوشت: یک روزنامه روسی معتقد است تیم ملی فوتبال این کشور در آستانه بازی انتخابی جام ملت های اروپا ۲۰۲۰ به یک سردار آزمون نیازمند است.

روزنامه اسپورت اکسپرس روسیه در آستانه رویارویی فردا شب (پنجشنبه) تیم های ملی فوتبال بلژیک و روسیه در مطلبی با عنوان «آرتم جیوبا و تیم ملی فوتبال روسیه نیازمند سردار آزمون هستند» نوشت: آرتم جیوبا، مهاجم زنیت سن پترزبورگ به حضور در خط حمله تیم ملی روسیه عادت کرده و در تمام طول یک سال اخیر در اردوها حضور داشت، البته این مهاجم در ماه های اخیر تغییر زیادی کرده است. در وهله اول او طی ماه های اخیر گلزنی را متوقف کرده است. آرتم جیوبا از ماه اکتبر تاکنون در بازی های رسمی نتوانسته گلی به ثمر رساند.مسئله دوم این است که او تبدیل به آرتم جیوبای دیگری در تیم زنیت سن پترزبورگ شد. جیوبا دیگر نوک خط حمله نیست و به همکاری برای سردار آزمون مبدل شده است. این موقعیت ایده ال امروزی برای جیوبا است. او با انحراف خط دفاعی حریف به طور منظم وارد درگیری ها می شود تا با پاکسازی محیطی شرایط را برای گلزنی سردار آزمون فراهم کند. امروز جیوبا و تیم ملی فوتبال روسیه به یک سردار آزمون نیازمند هستند.254 251

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه politics-سیاسی، نشر خبر " روزنامه روسی: تیم ملی روسیه سردار آزمون را می‌خواهد! از منبع خبرآنلاین. "

 

اخبار گوناگون

× ×