روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: ورزشی منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
امتیاز: 5 5

خبر "بیمه حوادث دانش‌آموزی هزینه درمان کرونا را پوشش می‌دهد" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ از منبع باشگاه خبرنگاران جوان با موضوع sport-ورزشی منتشر گردید.خبر باعنوان "بیمه حوادث دانش‌آموزی هزینه درمان کرونا را پوشش می‌دهد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

بیمه حوادث دانش‌آموزی هزینه درمان کرونا را پوشش می‌دهد

کریمی فر گفت: تمام هزینه های درمان کرونا برای دانش آموزان دارای بیمه حوادث دانش آموزی و فرهنگیان دارای بیمه تکمیلی پرداخت می شود.

به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، گودرز کریمی فر، مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در خصوص کارکرد بیمه دانش آموزی و اینکه آیا درمان کرونا را هم پوشش می دهد، گفت: بیمه حوادث دانش آموزی یعنی امنیت خاطر برای دانش آموزان. ما گفته ایم در طول شبانه روز این بیمه در قبال همه حوادث دانش آموزان را پوشش می دهد و ملاک حضور فیزیکی دانش آموز در مدرسه نیست، بلکه نفس وجود دانش آموز بودن ملاک است.او ادامه داد: اگر دانش آموزی در خانه بود و یک مشکل کلیوی برایش پیش آمد یا به هر دلیل به سمعک نیاز پیدا کرد و موارد بسیار این چنینی با ۵,۴۵۰ تومان پرداخت بیمه حوادث همه اینها پوشش داده می شود.او درباره اینکه آیا هزینه درمان بیماری کرونا هم شامل آن می شود یا خیر گفت: بله، اگر دانش آموزی دچار کرونا شود همه موارد از جمله داروها را این بیمه پوشش می دهد.کریمی فر درباره گلایه برخی معلمان در خصوص بیمه تکمیلی فرهنگیان و اینکه پوشش بیمه ای برای درمان کرونا در مراکز خصوصی با دردسر همراه خواهد بود، بیان کرد: بیمه تکمیلی فرهنگیان حقیقتاً بیمه بی نظیری است که فرهنگیان با ۴۹,۵۰۰ تومان تا سقف نامحدود تحت بیمه درمانی هستند.مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: در مراکز طرف قرار داد این بیمه همه هزینه ها رایگان است که با ۵۵۰۰ مرکز درمانی طرف قراردادیم. برای باقی بیمارستان ها که طرف قرار داد نیستند که یا دولتی، خصوصی و یا عمومی غیردولتی هستند بر اساس تعرفه، تمام هزینه های درمان کرونای فرهنگیان و افراد تحت تکفل شان داده می شود؛ حتی داروهای خارجی هم با این بیمه هزینه اش پرداخت می شود. او درباره در اولویت قرار گرفتن فرهنگیان برای دریافت واکسن کرونا بر اساس صحبت های وزیر آموزش و پرورش، بیان کرد: واکسن کار وزارت بهداشت است اما ما مطالبه آن را داریم و در حال پیگیری هم هستیم.بیشتر بخوانیدانتهای پیام/

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه sport-ورزشی، نشر خبر " بیمه حوادث دانش‌آموزی هزینه درمان کرونا را پوشش می‌دهد از منبع باشگاه خبرنگاران جوان. "

 

اخبار گوناگون

× ×