روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "اهتزاز پرچم کرامت در حرم علی بن موسی الرضا(ع)" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "اهتزاز پرچم کرامت در حرم علی بن موسی الرضا(ع)" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

اهتزاز پرچم کرامت در حرم علی بن موسی الرضا(ع)

در شب میلاد حضرت معصومه(س) و همزمان با آغاز دهه کرامت، پرچم گنبد حرم مطهر حضرت رضا(ع) تعویض شد تا نویدبخش ایام شادی و سرور اهل بیت(ع) به مومنان باشد.

ایسنا/خراسان رضوی در شب میلاد حضرت معصومه(س) و همزمان با آغاز دهه کرامت، پرچم گنبد حرم مطهر حضرت رضا(ع) تعویض شد تا نویدبخش ایام شادی و سرور اهل بیت(ع) به مومنان باشد. پرچم گنبد و پوش ضریح حرم مطهر رضوی، عصر امروز با حضور خادمان حضرت رضا(ع) تعویض شد و زائران حاضر در صحن و سرای حضرت نیز همنوا با خادمان، شکرانه های کرامت را زمزمه کردند.آیین تعویض پرچم حرم مطهر رضوی، در مناسبت های مختلف از جمله دهه کرامت برگزار می شود و سرآغازی برای جشن های باشکوه این دهه فرخنده است.بر اساس گزارش روابط عمومی آستان قدس رضوی، ویژه برنامه های این نهاد در دهه کرامت نیز از امشب آغاز می شود و در کنار برنامه های متعدد در صحن و سرای حضرت، جای جای مشهدالرضا(ع) و ایران اسلامی شاهد برپایی محافل جشن و سرور با رعایت دستورالعمل های بهداشتی خواهد بود.در دهه کرامت، بارگاه امام مهربانی میزبان زائران و مجاورانی خواهد بود که برای شادباش گویی میلاد خواهر به آستان بوسی حریم قدسی برادر می آیند. مگر می شود در این حریم باشی و قرار، میهمان قلبت نباشد. تمام سال قدم از پی قدم، نفس به دنبال نفس و ذکر از پی ذکر، به بارگاهش می رویم و نیاز خود را به دیده اشک به آستانش می بریم. همیشه این حریم رحمانی، ملجأ بی پناهان بوده اما این روزها در شادی ولادت حضرت معصومه(س) و حضرت رضا(ع)، دل هایمان بیشتر از همیشه، امیدوار به لطف و کرم آنان خواهد بود.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " اهتزاز پرچم کرامت در حرم علی بن موسی الرضا(ع) از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×