روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "غرق شدن 5 جوان در رودخانه‌های چهارمحال و بختیاری" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "غرق شدن 5 جوان در رودخانه‌های چهارمحال و بختیاری" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

غرق شدن 5 جوان در رودخانه‌های چهارمحال و بختیاری

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فورریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: طی اعلام گزارشاتی مبنی بر غرق شدن سه برادر در رودخانه ارمند و دو جوان در رودخانه کارون چهار بلافاصله کارشناسان فوریت های پزشکی به محل حادثه اعزام شدند، اما تلاش های تکنسین های اورژانس بی ثمر بود.

ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس مرکز مدیریت حوادث و فورریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: طی اعلام گزارشاتی مبنی بر غرق شدن سه برادر در رودخانه ارمند و دو جوان در رودخانه کارون چهار بلافاصله کارشناسان فوریت های پزشکی به محل حادثه اعزام شدند، اما تلاش های تکنسین های اورژانس بی ثمر بود. محمد حیدری در گفت وگو با ایسنا از غرق شدن پنج جوان در رودخانه های چهارمحال و بختیاری خبر داد و اظهار کرد: امروز طی اعلام گزارشاتی مبنی بر غرق شدن سه برادر در رودخانه ارمند و دو جوان در رودخانه کارون چهار بلافاصله کارشناسان فوریت های پزشکی به محل حادثه اعزام شدند.رئیس مرکز مدیریت حوادث و فورریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری افزود: برای امدادرسانی به حادثه دیدگان در کمترین زمان ممکن چهار دستگاه آمبولانس در محل حادثه اعزام شد.وی بیان کرد: پس اینکه افراد غرق شده به بیرون از رودخانه منتقل شدند، فاقد علائم حیاتی بودند و باتوجه به اینکه زمان زیادی از غرق شدن آن ها می گذشت، متاسفانه تلاش های تکنسین های اورژانس برای احیای این افراد ثمری نداشت.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " غرق شدن 5 جوان در رودخانه‌های چهارمحال و بختیاری از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×