روی خط خبر

  • بین الملل
  • ایسنا
  • الجزایر فردا میزبان اولین انتخابات پارلمانی از زمان بوتفلیقه است/تبون: صندوق‌ها تعیین کننده است
 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "الجزایر فردا میزبان اولین انتخابات پارلمانی از زمان بوتفلیقه است/تبون: صندوق‌ها تعیین کننده است" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "الجزایر فردا میزبان اولین انتخابات پارلمانی از زمان بوتفلیقه است/تبون: صندوق‌ها تعیین کننده است" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

الجزایر فردا میزبان اولین انتخابات پارلمانی از زمان بوتفلیقه است/تبون: صندوق‌ها تعیین کننده است

عبدالمجید تبون، رئیس جمهور الجزایر روز پنجشنبه متعهد شد که صندوق های رای گیری عامل تعیین کننده در انتخابات برنامه ریزی شده برای روز شنبه در این کشور خواهد بود.

عبدالمجید تبون، رئیس جمهور الجزایر روز پنجشنبه متعهد شد که صندوق های رای گیری عامل تعیین کننده در انتخابات برنامه ریزی شده برای روز شنبه در این کشور خواهد بود. به گزارش ایسنا، به نقل از القدس العربی، این اظهارات تبون در بیانیه ای که توسط صفحه رسمی ریاست جمهوری الجزایر در "فیس بوک" منتشر شد، آمده است.تبون تأکید کرد که شهروندان الجزایر مرجع تصمیم گیری در مورد انتخاب نمایندگان خود در پارلمان در ۱۲ ژوئن هستند.وی اظهار داشت: دوره سهمیه ها به پایان رسیده است. صندوق های رأی عامل تعیین کننده ای در اینکه چه کسی مردم را به نمایندگی از آنها در پارلمان انتخاب می کنند، خواهد بود.فردا شنبه ۱۲ ژوئن الجزایر میزبان انتخابات پارلمانی است. در این انتخابات ، بیش از ۲۲۰۰۰ نامزد برای ۴۰۷ کرسی در شورای ملی مردمی (اتاق اول پارلمان) در حال رقابت هستند.۱۲ مارس ، تبون پس از انحلال پارلمان خواستار انتخابات زودهنگام پارلمانی شد. این اولین باری است که انتخابات پارلمانی از زمان روی کار آمدن تبون پس از قیام ۲۲ فوریه ۲۰۱۹ علیه رژیم عبدالعزیز بوتفلیقه، رئیس جمهور سابق در این کشور برگزار می شود.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " الجزایر فردا میزبان اولین انتخابات پارلمانی از زمان بوتفلیقه است/تبون: صندوق‌ها تعیین کننده است از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×