روی خط خبر

  • بین الملل
  • ایسنا
  • کمپین انصارالله برای جمع‌آوری کمک مالی به فلسطین/برنامه سازمان ملل درباره زنان جنگ زده فلسطینی
 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "کمپین انصارالله برای جمع‌آوری کمک مالی به فلسطین/برنامه سازمان ملل درباره زنان جنگ زده فلسطینی" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "کمپین انصارالله برای جمع‌آوری کمک مالی به فلسطین/برنامه سازمان ملل درباره زنان جنگ زده فلسطینی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

کمپین انصارالله برای جمع‌آوری کمک مالی به فلسطین/برنامه سازمان ملل درباره زنان جنگ زده فلسطینی

انصارالله یمن در حمایت از مساله فلسطین ۳۳۲ هزار دلار کمک مالی جمع آوری کرد. سازمان ملل نیز برنامه کمک نقدی به زنان نیازمند فلسطین را آغاز خواهد کرد.

انصارالله یمن در حمایت از مساله فلسطین ۳۳۲ هزار دلار کمک مالی جمع آوری کرد. سازمان ملل نیز برنامه کمک نقدی به زنان نیازمند فلسطین را آغاز خواهد کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری سبا، عبدالباسط الهادی، استاندار صنعا کمک مالی جمع آوری شده به مبلغ ۳۳۲ هزار دلار را به کمیته جمع آوری این کمک ها تحویل داد.وی گفت، مردم یمن از طرح جمع آوری کمک های مالی در حمایت از مساله فلسطین پس از فراخوان رهبر انصارالله برای حمایت از این طرح با شعار "قدس نزدیکترین است" استقبال گسترده ای کردند.از سوی دیگر خبرگزاری معا گزارش داد، صندوق جمعیت سازمان ملل با استفاده از کوپن الکترونیکی سازمان جهانی غذا، حمایت از بیش از ۵۳۰۰ زن فلسطینی نیازمند و آسیب پذیر در غزه، کرانه باختری و قدس شرقی را آغاز خواهد کرد.قرار است صندوق جمعیت سازمان ملل از طریق محل نقل و انتقالات نقدی سازمان جهانی غذا به هر زن فلسطینی نیازمند ۱۰۰ دلار در قالب کارت الکترونیکی کمک کند.۴۰۰۰ زن فلسطینی در غزه و ۱۳۰۰ زن فلسطینی در کرانه باختری و قدس شرقی مشمول این کمک می شوند.کانادا، اسپانیا و صندوق مرکزی مقابله با وضعیت فوق العاده سازمان ملل تامین کننده بودجه این طرح صندوق جمعیت هستند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " کمپین انصارالله برای جمع‌آوری کمک مالی به فلسطین/برنامه سازمان ملل درباره زنان جنگ زده فلسطینی از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×