روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "تظاهرات صدها نفری در تعز علیه فساد و اوضاع نابسامان خدمات رسانی" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "تظاهرات صدها نفری در تعز علیه فساد و اوضاع نابسامان خدمات رسانی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تظاهرات صدها نفری در تعز علیه فساد و اوضاع نابسامان خدمات رسانی

صدها یمنی روز پنجشنبه در استان تعز، در جنوب غربی این کشور علیه گسترش فساد و نابسامانی خدمات رسانی تظاهرات کردند.

صدها یمنی روز پنجشنبه در استان تعز، در جنوب غربی این کشور علیه گسترش فساد و نابسامانی خدمات رسانی تظاهرات کردند. به گزارش ایسنا، به نقل از القدس العربی، هفته ها است مارتین گریفیث، فرستاده ویژه سازمان ملل در یمن و کشورهایی از جمله ایالات متحده و عمان مذاکرات فشرده ای را برای حل بحران چند ساله یمن هدایت می کنند.همزمان صدها نفر در تظاهرات در خیابان جمال در مرکز شهر تعز از مقامات محلی خواستند تا پرونده های مقامات متهم به فساد را به دادستانی استان منتقل کنند.آنها همچنین شعارهایی از جمله "برو بیرون فاسد!" و "گاز و روغن کجاست" را سر دادند.معترضان از آغاز تحصن علنی در مقابل مقر مقامات محلی در استان تعز تا رسیدن به خواسته های خود خبر دادند و تعدادی چادر در نزدیکی ورودی اصلی این نهادها برپا کردند.اوایل ماه ژوئن ، فرماندار تعز تصمیم به تعلیق مدیران حمل و نقل ، برق و بهداشت ، همزمان با ادامه اعتراضات صادر کرد. اما این تصمیم توسط معترضان رد شد و آنها فرماندار را به انتصاب افراد فاسد به جای بازداشت شدگان متهم کردند.حدود 3 هفته است که شهر تعز شاهد تظاهرات اعتراضی است که اوضاع رو به وخامت زندگی ، گسترش فساد و افزایش قیمت ها را محکوم می کند.

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " تظاهرات صدها نفری در تعز علیه فساد و اوضاع نابسامان خدمات رسانی از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×