روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "گردان‌های القسام به رژیم صهیونیستی هشدار داد" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "گردان‌های القسام به رژیم صهیونیستی هشدار داد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

گردان‌های القسام به رژیم صهیونیستی هشدار داد

سخنگوی گردان های القسام نسبت به اقدامات تحریک آمیز رژیم صهیونیستی در قدس هشدار داد و اعلام کرد، رهبری مقاومت از نزدیک حوادث قدس و مسجدالاقصی را پیگیری می کند.

سخنگوی گردان های القسام نسبت به اقدامات تحریک آمیز رژیم صهیونیستی در قدس هشدار داد و اعلام کرد، رهبری مقاومت از نزدیک حوادث قدس و مسجدالاقصی را پیگیری می کند. به گزارش ایسنا، ابوعبیده، سخنگوی این گردان ها در پیامی در تلگرام نوشت، گردان های القسام و رهبری مقاومت از نزدیک تلاش های تحریک آمیز و خصمانه اشغالگران در قدس و مسجدالاقصی را دنبال می کنند.وی افزود، گردان های القسام و رهبری مقاومت نسبت به سرانجام تعرض به مسجدالاقصی هشدار می دهند و به فلسطینی ها در قدس که در مقابل تعدی و تجاوز به الاقصی مقاومت می کنند درود می فرستند.این هشدارها پس از آن صورت گرفت که در پی تعویق راهپیمایی پرچم ها توسط شهرک نشینان به روز سه شنبه، تعدادی شهرک نشین تندرو بارها به مسجدالاقصی یورش بردند.روز پنجشنبه "ایتمار بن غفیر" از نمایندگان کنست با وجود ممانعت از ورود به مسجدالاقصی، به منطقه باب العامود در قدس شرقی یورش برد.پلیس رژیم صهیونیستی چهار فلسطینی را در باب العامود در جریان مقابله با یورش بن غفیر بازداشت کردند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " گردان‌های القسام به رژیم صهیونیستی هشدار داد از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×