روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "نماینده سوری: آمریکا به دنبال بازگرداندن داعش با ظاهری جدید است" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "نماینده سوری: آمریکا به دنبال بازگرداندن داعش با ظاهری جدید است" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

نماینده سوری: آمریکا به دنبال بازگرداندن داعش با ظاهری جدید است

یک نماینده سوری با اشاره به اینکه تحرکات آمریکایی ها گواهی بر نیت های پلید آنها برای بازگرداندن مجدد داعش است، تاکید کرد، سیاست واشنگتن تهدیدی آشکار برای کل منطقه است.

یک نماینده سوری با اشاره به اینکه تحرکات آمریکایی ها گواهی بر نیت های پلید آنها برای بازگرداندن مجدد داعش است، تاکید کرد، سیاست واشنگتن تهدیدی آشکار برای کل منطقه است. به گزارش ایسنا، علی الصطوف، عضو پارلمان سوریه در بیانیه ای به المعلومه گفت که تحرکات آمریکایی ها در منطقه تهدیدی آشکار است و هدف آنها بازگرداندن داعش با ظاهری جدید است.وی افزود: واشنگتن قصد دارد بار دیگر اعتماد به سازمان های تروریستی را به امید افزایش پایگاه های نظامی خود در منطقه باز گرداند.الصطوف تصریح کرد: آمریکا و همراهان آن تا زمانیکه از کشورهای عربی اخراج نشوند، تهدیدی آشکار به شمار می روند.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " نماینده سوری: آمریکا به دنبال بازگرداندن داعش با ظاهری جدید است از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×