روی خط خبر

  • بین الملل
  • ایسنا
  • مقام‌های صهیونیست حاضر به دیدار با فرستاده ویژه اتحادیه اروپا نشدند
 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "مقام‌های صهیونیست حاضر به دیدار با فرستاده ویژه اتحادیه اروپا نشدند" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "مقام‌های صهیونیست حاضر به دیدار با فرستاده ویژه اتحادیه اروپا نشدند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

مقام‌های صهیونیست حاضر به دیدار با فرستاده ویژه اتحادیه اروپا نشدند

منابع عبری از تحریم فرستاده ویژه اتحادیه اروپا در روند صلح خاورمیانه توسط رژیم صهیونیستی در اعتراض به موضع این اتحادیه در قبال جنگ اخیر غزه خبر دادند.

منابع عبری از تحریم فرستاده ویژه اتحادیه اروپا در روند صلح خاورمیانه توسط رژیم صهیونیستی در اعتراض به موضع این اتحادیه در قبال جنگ اخیر غزه خبر دادند. به گزارش ایسنا، سایت عبری زبان "واللاه" اعلام کرد که رژیم صهیونیستی در اعتراض به موضع اتحادیه اروپا در قبال جنگ اخیر غزه زِوِن کوپمَنز، فرستاده ویژه این اتحادیه در روند صلح خاورمیانه را تحریم کرده است.واللاه در این باره گزارش داد که مقامات وزارت خارجه و وزارت جنگ رژیم صهیونیستی حاضر به دیدار با کوپمنز در جریان سفر اخیرش به اراضی اشغالی نشدند.در همین حال، منابع رسمی صهیونیست اعلام کردند که وزارت خارجه این رژیم از موضع جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در قبال جنگ اخیر غزه و محکوم نکردن حملات موشکی مقاومت فلسطین به اراضی اشغالی "عصبانی" است.این منابع همچنین گفتند که گابی اشکنازی، وزیر خارجه دولت رژیم صهیونیستی در جریان جنگ با بورل تماس گرفته و به موضع وی اعتراض کرده است.منابع مذکور همچنین اعلام کردند که رژیم صهیونیستی درخواست کوپمنز از نماینده این رژیم در نهادهای اتحادیه اروپا برای ترتیب دادن سفرش به تل آویو را رد کرده و وزارت خارجه این رژیم از وی خواسته است که سفرش را به تاریخ دیگری موکول کند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " مقام‌های صهیونیست حاضر به دیدار با فرستاده ویژه اتحادیه اروپا نشدند از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×