روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "آغاز مرحله سوم طرح شهید سلیمانی در کهگیلویه و بویراحمد" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "آغاز مرحله سوم طرح شهید سلیمانی در کهگیلویه و بویراحمد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

آغاز مرحله سوم طرح شهید سلیمانی در کهگیلویه و بویراحمد

جانشین فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرحله سوم طرح شهید سلیمانی همزمان با سراسر کشور در استان آغاز شده است.

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد جانشین فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرحله سوم طرح شهید سلیمانی همزمان با سراسر کشور در استان آغاز شده است. "سرهنگ پاسدار مصطفی مثنوی" افزود: در این طرح علاوه بر حمایت، مراقبت و نظارت برنامه ریزی شده است تا آمادگی لازم برای واکسیناسیون نیز انجام شود.وی ادامه داد: ۱۳ سالن ورزشی و مراکز درمانی آماده ارائه خدمات در طرح مرحله سوم برای واکسیناسیون است.وی با بیان اینکه بیش از ۱۸۰ نفر به صورت مستقیم با دانشگاه علوم پزشکی همکاری نزدیک دارند تصریح کرد: آموزش های لازم برای واکسیناسیون با حضور بسیجیان در قالب یک نهضت همگانی شروع شده است.به گزارش ایسنا، جانشین فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در کنار طرح شهید سلیمانی رزمایش کمک های مومنانه نیز در استان ادامه دارد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " آغاز مرحله سوم طرح شهید سلیمانی در کهگیلویه و بویراحمد از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×