روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "آزادی زندانیان جرائم غیر عمد از اهداف آرمانی ستاد دیه است" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "آزادی زندانیان جرائم غیر عمد از اهداف آرمانی ستاد دیه است" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

آزادی زندانیان جرائم غیر عمد از اهداف آرمانی ستاد دیه است

فرماندار شهرستان سنندج جشن گلریزان را کمک به تحقق اهداف آرمانی ستاد مردمی دیه در جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و نیازمند عنوان کرد.

ایسنا/کردستان فرماندار شهرستان سنندج جشن گلریزان را کمک به تحقق اهداف آرمانی ستاد مردمی دیه در جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و نیازمند عنوان کرد. یحیی نظری امروز شنبه در مراسم جشن گلریزان ضمن تقدیر از خیرین که هر ساله همراه و پشتیبان ستاد مردمی دیه هستند، اظهار کرد: یاری رساندن به نیازمندان وظیفه انسانی ما است و این کمک های انسان دوستانه، تبعات بسیاری را که متوجه خانواده زندانیان است از جمله آسیب های اجتماعی و تبعات روحی و روانی آن ها را نیز شامل خانواده ها می شود.در ادامه این جلسه فتحی مدیرکل زندان های کردستان عنوان کرد: جامعه زندان شامل دو قشر است جرائم عمد و غیر عمد ، در برگزاری مراسم های گلریزان بحث اصلی کمک به زندانیان غیر عمد و غیر بزهکار است.وی خاطرنشان کرد: کمک به خانواده زندانیان وظیفه انسانی ما است زیرا خانواده زندانی در جامعه، شرایط سختی را تجربه میکنند؛ لذا عید فطر، عیدی برای همه جامعه است چه بهتر که در این عید بزرگ معنوی با مشارکت های انسانی شما این شادی را در بین خانواده های بی بضاعت زندانیان نیز تقسیم کنیم.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " آزادی زندانیان جرائم غیر عمد از اهداف آرمانی ستاد دیه است از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×