روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "آغاز عملیات سمپاشی بهاره درختان علیە شتەها در سنندج" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "آغاز عملیات سمپاشی بهاره درختان علیە شتەها در سنندج" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

آغاز عملیات سمپاشی بهاره درختان علیە شتەها در سنندج

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: عملیات سمپاشی بهاره درختان سطح شهر با استفاده از سم حشره کش پالیزین آغاز شده است.

ایسنا/کردستان رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: عملیات سمپاشی بهاره درختان سطح شهر با استفاده از سم حشره کش پالیزین آغاز شده است. آسوز شعبانی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: عملیات سمپاشی بهاره در راستای جلوگیری از طغیان شته، حذف آلاینده ها، کنترل آفات گیاهی و سلامت درختان ،بهبود شادابی و رشد درختان و محافظت از محیط زیست انجام می شود.شعبانی بیان کرد: به منظور حفظ و نگهداری درختان در مقابل هرگونه آفات؛ عملیات سمپاشی بهاره هرساله در چند مرحله انجام می خواهد شد.وی از آغاز عملیات سمپاشی بهاره درختان سطح شهر سنندج خبر داد و اعلام کرد: عملیات سمپاشی با رعایت کامل اصول ایمنی و فنی انجام می شود.شعبانی عنوان کرد : در سم پاشی درختان از سم حشره کش پالیزین که بر پایه ارگانیگ است استفاده می شود که هیچ زیانی از لحاظ زیست محیطی نداشته و برای شهروندان نیز هیچگونه آسیبی در برنخواهد داشت.وی اعلام کرد : مرحله نخست سم پاشی درختان سطح شهر در اواخر اسفند ماه سال گذشته انجام شد.شعبانی خاطرنشان کرد: عملیات سمپاشی بهاره به مدت 10 روز توسط واحد فضای سبز سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری این شهرداری انجام خواهد شد.وی با بیان اینکه عملیات سمپاشی از ساعت 24 شب الی 6 صبح انجام می شود از شهروندان در خواست نمود : از باز کردن پنجره های مشرف به معابر اصلی و پارک کردن خودرو در زیر درختان خودداری نمایند.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " آغاز عملیات سمپاشی بهاره درختان علیە شتەها در سنندج از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×