روی خط خبر

  • بین الملل
  • ایسنا
  • تخریب برج الجلاء محل استقرار شبکه‌ها و خبرگزاری‌های بین‌المللی در غزه توسط اسرائیل
 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "تخریب برج الجلاء محل استقرار شبکه‌ها و خبرگزاری‌های بین‌المللی در غزه توسط اسرائیل" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "تخریب برج الجلاء محل استقرار شبکه‌ها و خبرگزاری‌های بین‌المللی در غزه توسط اسرائیل" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تخریب برج الجلاء محل استقرار شبکه‌ها و خبرگزاری‌های بین‌المللی در غزه توسط اسرائیل

ارتش رژیم صهیونیستی برج الجلاء، محل استقرار شماری از شبکه ها و خبرگزاری های بین المللی و داخلی در نوار غزه را طی حمله ای موشکی ویران کرد.

ارتش رژیم صهیونیستی برج الجلاء، محل استقرار شماری از شبکه ها و خبرگزاری های بین المللی و داخلی در نوار غزه را طی حمله ای موشکی ویران کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از میدل ایست نیوز، ارتش این رژیم برج الجلاء در نوار غزه را طی حمله ای موشکی ویران کرد؛ برجی که دفاتر بسیاری از خبرگزاری های بین المللی و داخلی در آن قرار داشت.در پی این حمله موشکی، برج ۱۱ طبقه ای الجلاء کاملا تخریب شد.ارتش اسرائیل چند ساعت پیش از حمله به این برج، خواستار تخلیه آن شده بود.شبکه الجزیره و خبرگزاری های آسوشیتدپرس، فرانسه و دفاتر شماری دیگر از رسانه های بین المللی و داخلی در این برج قرار داشت.گردان های عز الدین قسام شاخه نظامی حماس در واکنش به این اقدام وحشیانه اسرائیل گفته است: ساکنان تل آویو باید منتظر پاسخ کوبنده ما باشند.اداره دفاع مدنی نوار غزه در جدیدترین آمار خود از به شهادت رسیدن ۱۳۹ تن از جمله ۳۹ کودک و ۲۲ زن در حملات اسرائیل خبر داد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " تخریب برج الجلاء محل استقرار شبکه‌ها و خبرگزاری‌های بین‌المللی در غزه توسط اسرائیل از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×