روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "ادامه محدودیت‌های تردد کرونایی در مازندران" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "ادامه محدودیت‌های تردد کرونایی در مازندران" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ادامه محدودیت‌های تردد کرونایی در مازندران

رئیس پلیس راه مازندران گفت: از بعد از ظهر امروز شنبه محدودیت های تعطیلات عید فطر تمام می شود اما مطابق رنگ بندی های شهرهای قرمز، زرد و نارنجی اعمال محدودیت کرونایی همچنان انجام خواهد شد.

ایسنا/مازندران رئیس پلیس راه مازندران گفت: از بعد از ظهر امروز شنبه محدودیت های تعطیلات عید فطر تمام می شود اما مطابق رنگ بندی های شهرهای قرمز، زرد و نارنجی اعمال محدودیت کرونایی همچنان انجام خواهد شد. سرهنگ علیرضا قدمی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به وضعیت راه های استان اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در محورهای مواصلاتی استان عادی و روان گزارش شده و سطح راهکار نیز خشک است. وی افزود: محدودیت های تعطیلات عید فطر که از روز سه شنبه آغاز شده بود، تا ظهر امروز شنبه ادامه خواهد داشت. رئیس پلیس راه استان مازندران خاطرنشان کرد: در محدودیت های تعطیلات عید فطر که از بعد از ظهر سه شنبه آغاز شده بود ورود تمامی خودروها به داخل به استان مازندران ممنوع بود و فارغ از رنگ بندی ها و یا داشتن مجوز برای تردد این محدودیت اعمال شده و از ورود خودروها جلوگیری به عمل آمد. قدمی تصریح کرد: در صورت اصرار خودرویی برای ورود به استان این ورود با جریمه های ۵۰۰ هزار تومانی و یک میلیونی همراه بود که توسط دوربین های نظارتی اعمال شد.وی ادامه داد: از روز سه شنبه تاکنون ۳۳۰۰ دستگاه در مبادی ورودی استان برگشت داده شدند. رئیس پلیس راه استان مازندران گفت: از بعد از ظهر امروز شنبه محدودیت های تعطیلات عید فطر تمام می شود اما مطابق رنگ بندی های شهرهای قرمز، زرد و نارنجی اعمال محدودیت کرونایی همچنان انجام خواهد شد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " ادامه محدودیت‌های تردد کرونایی در مازندران از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×