روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "افزایش ١٢ درصدی شعب اخذ رای در گرگان" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "افزایش ١٢ درصدی شعب اخذ رای در گرگان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

افزایش ١٢ درصدی شعب اخذ رای در گرگان

فرماندار گرگان گفت: به منظور تسهیل در امر رای گیری و تراکم جمعیت با توجه به شیوع کرونا، تعداد شعب اخذ رای در شهرستان نسبت به انتخابات قبلی ١٢ درصد افزایش پیدا کرده است.

ایسنا/گلستان فرماندار گرگان گفت: به منظور تسهیل در امر رای گیری و تراکم جمعیت با توجه به شیوع کرونا، تعداد شعب اخذ رای در شهرستان نسبت به انتخابات قبلی ١٢ درصد افزایش پیدا کرده است. محمد حمیدی امروز ۲۱ اردیبهشت ماه در جلسه با اعضای هیأت اجرایی انتخابات شهرستان گرگان، اظهار کرد: دبیرخانه اجرایی در انتخاب عوامل سر صندوق گرایشات و نسبت آنان را با کاندیدا در نظر داشته باشد و این افراد باید به تایید هیئت اجرایی برسد.وی افزود: در انتخاب عوامل اجرایی اولویت با افراد دوره های قبل است که در همین راستا ادارات دولتی، کادر آموزشی آموزش وپرورش و دانشگاه ها در اولویت هستند.فرماندار گرگان بیان کرد: ثبت نام این دوره عوامل اجرایی به صورت الکترونیکی خواهد بود و افراد با مراجعه به سایت فرمانداری می توانند اقدام به نام نویسی کنند.حمیدی گفت: دبستان فاطمیه نیز برای آموزش کاربران رایانه در نظر گرفته شده است که به زودی تجهیز خواهد شد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " افزایش ١٢ درصدی شعب اخذ رای در گرگان از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×